Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van jövője a magyaroknak?

Van jövője a magyaroknak?

Figyelt kérdés
Tegnap hívta fel egyik barátom a [link] weboldalra ahol számolják a magyarellenes támadásokat. Hát én nagyon elszomorodtam , miért nem tesz a rendőrség semmit?
2009. márc. 12. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

A mai rendőrök nem kapnak rendes kiképzést így elszoktak a hivatásuktól.

Nemtom mennyi a rendőr átlag fizetése de sztem annyi pénzért nem fog megmozdulni 1ik rendőr se mert a többségük fél.

2009. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak az a baj, hogy félnek, hanem sajnos manapság nincs tekintélyük. Valakivel erélyesebben lépnek fel, megrángatják az egész kapitányságot. Egy pár évtizede úgy féltek a rendőröktől mint a tűztől. Ezt az időszakot kéne visszahozni. Ezek a mocskos cigányok is elkiabálják magukat minden rendőri intézkedésre (legyen az egy közúti igazoltatás), hogy rasszizmus, és akkor az úgy is van sajnos. Ezért van az, hogy a rendőröknek sem éri meg még megmozdulni sem.
2009. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen!
2009. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy eldöntendő kérdés. A válasz: Igen, van jövője a megyaroknak.
2009. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon remélem, hogy van!

Bár én idős vagyok, de szeretném, ha fiaimnak nem kellene innen megfutamodni, mert ez egy gyönyörű ország!!! (lehetne)

2009. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon bízom benne, hogy van, de annyira kifordult magából a jog ebben az országban, hogy én nem vagyok öreg, 24 éves, de én is csak nézek néha, hogy mi van... a gyereknek joga van a tanárral szemben (tökmindegy, milyen származású, mert én már mindent láttam), a munkáltató nem jelenti be a dolgozókat, most már sorozatban látok ilyeneket, a dolgozó pedig nem azért dolgozik feketén, mert annyira jó, hanem azért, mert nem tudja... az emberek egyre jobban el vannak kedvetlenedve, csak a panasz mindenfelé... ha nem harcok, hát az idegi leamortizálódás és a butaság viszi el ezt az országot, ha nem lépünk időben.
2009. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hortobagyi ***** válasza:
70%

Van jövője a magyaroknak. Szükség van ránk. A magyarok rengeteg „szükségszerűség” megoldói voltak Európának a történelem folytán.

Biztosítottuk Európa keleti szárnyát mindenféle kóbornépek betörése ellen. Feltartottuk a kunokat, a tatárokat, a törököket és mind azért, hogy a nyugat hajózhasson, felfedezzen, új gyarmatokat gyarapodjon. A földrészek őslakóit, korszerű fegyvereikkel leigázzák, földjeiket elvegyék. Lányaival enyelegjenek, és nem válogattak. Fekete, barna sárga, rézbőrű, mindegy volt nekik. A világ aranyát összerabolják, az amerikai földrészre szállított rabszolgák millióival kereskedjen. Gazdagodtak a bőrünkön, Vigyáztuk álmukat. Itt keleten, évszázadokon át.

22 évvel ezelőtt nagyon sok pénzt fizettek volna a rendszerváltozásokért. A magyarok ingyen megcsinálták nekik. Átengedtünk sok-sok ezer NDK-s állampolgárt, akik a Zánkai úttörőtáborban vártak a magyar engedélyre. Miután megkapták a zöld utat Ausztria felé, azok Nyugat-Berlinbe mentek és a berlini falról hívogatták keleti polgártársaikat. A rengeteg ember, akik összegyűltek, kíváncsiságból, dacból, spontán szerveződve, az immár tehetetlen NDK-s karhatalom asszisztálása mellett átmentek Nyugat-Berlinbe.

Az NDK-s államgépezet, tehetetlenül szemlélte az eseményeket. Pár napon belül összeomlott, elvérzett. Sose egyesült volna Németország a magyarok nélkül.

Kelet-Közép-Európa kultúrája, építészete, tudománya, történelme mind a magyarok nevéhez kötődik. Az hogy semmi közünk nem volt az első világháborúhoz, egyértelmű. Ugye Osztrák királyunk volt. Ugye Ő mondta? Mindent megfontoltam, mindent meggondoltam? Aztán szétszedték az országunkat? Elverték rajtunk a port. Miközben Mink is áldozatok voltunk.

Lassan Európa üldözöttei lettünk, Üldözik a magyart, lehet bántani akárkinek. Legyünk optimisták. Előbb-utóbb kinövik a rasszizmus csökevényét. Mink is kinőttük. Kelet-Közép-Európa bennünket figyel. Országunkat akarják megelőzni. És ez jó. Mert ebben a versenyben önmaguk is fejlődnek, a mi javunkra, közös javunkra.

Oktatásunk világszintvonalú. Szakemberinket szívesen fogadják a mindenhol. Tudósainknak sokat köszönhet a világ. Itthon lassan elfogynak orvosaink, mérnökeink.

És a hálás Nyugat-Európa, mint a történelem folyamán mindenkor, benyújtotta nemzetközi pénzügyi-hülyesége számláját, kis országunknak. Vajon most képesek vagyunk a világ pénzügyi válságának megoldására? Most aligha. Ezt már nem bírja el ez a kis nép. Kölcsönkenyér visszajár. Most segítsen a nyugat, kis országunknak, mert megdolgoztunk érte. Most rajtuk a sor. Fizessenek. Adósaink.

Mégis. Van jövője a magyarságnak. Mert okosak vagyunk. Ennek a népnek mindig akad valami a tarsolyában, amivel meg tudja lepni a világot. És meg is fogja lepni.

2009. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha össze fogunk akkor igen :)
2011. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ebben a népben akkora lehetőségek vannak, akkora dolgokat vitt végbe, amikről más nemzetek csak álmodnak!

Szebb jövőt!

2012. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!