Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a lincshangulat Stohl...

Mi ez a lincshangulat Stohl András miatt? Nem szánalmas?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt olvasom, hogy mindenki ócsárolja, róla beszél, elítéli. Tegnap is kiábrándultam az ismerőseimből, teljesen fel voltak hergelve hogy mi lesz ha megússza Stohl András. Szerintem kurvä szánalmas, minek kell ennyire foglalkozni vele? Nekem speciel tök mindegy felmentik e vagy elítélik. Tehát a kérdés leginkább azokhoz szól, akik belebetegedtek, hogy mi lesz ha felmentik Stohl Andrást, hogy miért? De válaszolhat más is, akinek kedve van.
2011. jún. 22. 09:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A családunkban kétszer történt autóbaleset 10 év leforgása alatt ittas, és telefonáló sofőr miatt. Mármint a balesetet okozó urak voltak azok, nem a családom tagjai.


Hálistennek mindkét alkalommal megúsztuk kisebb sérülésekkel, és totálkáros autóval. De azt soha nem felejti el az ember, amikor a balesetet okozó sggfej kiszáll a teherautóból, kezében telefonnal, aztán lenyom egy flegma dumát, hogy: Ja már azt hittem nagyobb baj van.


Ezek után valahogy nem tudok közömbösen állni a témához.

2011. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mélységesen felháborítónak tartom, már azt is, hogy a média egyáltalán foglalkozik vele! Tűnjön el a süllyesztőben, ezek után menjen a fenébe, ülje le a börtönbüntetését, és utána legyen az a sorsa, mint más börtönviselt embernek, gondolok itt arra hogy pl nehezen talál csak munkát stb. Vagy jó, ha takarítónak lesz jó... Szinte kihasználja, hogy mindenki vele foglalkozik, iskolákba jár kiselőadást tartani, jó hogynem már valóságshow közvetítés lesz a későbbiekben a börtönből, ahol ül... Inkább példát kellene statuálni a gyerekek előtt: Igen, elkövettél valamit -> Leülöd -> Karriered összeomlik -> Szabadulsz -> Mondj búcsút az addigi munkádnak...


Bocsi ha hosszúra sikeredett

2011. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag ember már rég börtönbe került volna ezért.

Nem ez az első esete.

Az, meg hogy Bodrogi azt mondja, hogy "pechje volt Stohlnak", kimondottan felháborító.

Ez nem pech, hanem felelőtlenség, és nagyképűség, hogy ő mindent megtehet.


Ítéljék el, kapjon letöltendőt, senkit nem érdekel, hogy ő színész, és családja van.


Gipsz Jakab meg mondjuk asztalos, az is van olyan értékes szakma, mint a színészet, neki is családja van, és őt is simán elítélnék.


Mi köze van egy bűncselekménynek ahhoz, hogy az illető közszereplő-e vagy sem.


Ez ebben az esetben nem mérvadó.

2011. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában volt egy osztálytársam aki nagyon béna volt tesiből, de a többi tárgyból 4-5ös volt, a tanárok kedvence. A Tesitanár meg akarta buktatni de a többi tanár nem engedte és ezért kapott egy kegyelem 2-est. Én úgy gondolom S. András ügyében is ez van. Próbálják menteni a menthetőt. Ezt csak azért írtam így mert az az osztálytársam aki nem volt jobb csak 3-as tanuló, ő megbukott tesiből és nem azért mert ellógta.
2011. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért az is igaz, hogy egy átlagembert nem hurcoltak volna már meg ennyire a nyilvánosság előtt a médiában. Talán Stohl is ezerszer meggondolja ezek után legközelebb, hogy igyon-e mielőtt autóba ül. Ha úgy vesszük, ő már megkapta a maga büntetését, ami egy átlagember nem. Ez a tortúra eléggé megviselhette már őt idegileg. Azzal is tisztában lehetnek, hogy az, hogy a művészvilág ennyire kiáll érte, legalább ugyanannyi ellenérzést is szülhet azátlagemberek körében, mint amennyire jól jöhet neki.
2011. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Én mélységesen felháborítónak tartom, már azt is, hogy a média egyáltalán foglalkozik vele! Tűnjön el a süllyesztőben, ezek után menjen a fenébe, ülje le a börtönbüntetését, és utána legyen az a sorsa, mint más börtönviselt embernek, gondolok itt arra hogy pl nehezen talál csak munkát stb. Vagy jó, ha takarítónak lesz jó... Szinte kihasználja, hogy mindenki vele foglalkozik, iskolákba jár kiselőadást tartani, jó hogynem már valóságshow közvetítés lesz a későbbiekben a börtönből, ahol ül... Inkább példát kellene statuálni a gyerekek előtt: Igen, elkövettél valamit -> Leülöd -> Karriered összeomlik -> Szabadulsz -> Mondj búcsút az addigi munkádnak..."


Teljesen igaz! Ha valaki rosszat tesz, az kerüljön süllyesztőbe. Mert azért az emberek tudatlaattijában benne van az, hogy "jééé, itt egy ember, aki drogozott, balesetet okozott és most mindenki rá figyel és vele foglalkozik". A tudatalatti ezt úgy értékeli, még ha az ember észre sem veszi, hogy szemétséget csinálni és könnyelműnek lenni egyáltalán nem baj, sőt jó, mert élvezetes élete lesz tőle.

És itt elérkeztünk társadalmunk legnagyobb bajához, hogy az utóbbi időben teljesen felborult a jó és rossz fogalma...

2011. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmentik hát mentsék fel, de ha én fogok ittasan balesetet okozni akkor engem is mentsenek fel, ne legyen kivételezés.
2011. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha a te rokonodat kaszálná el, te is kiborulnál.

Lesz*rom, mekkora sztár Buci; hülyeséget csinált, mostmár tényleg feleljen érte.

2011. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most jutott eszébe,hogy neki is fájt ám a feje.Minek iszik drogozik egyszerre,ha nem birja.Ilyen súlyos egészségügyi probléma miatt már igazán jár egy felmentés még akkor is ha visszaeső.Én azért csodálkozom hogy a többi ripacs mit hőzöng mellette.
2011. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát a kiváltságos kaszt egy elég komoly társadalmi feszültség keltő tény. Nem véletlen hogy sokan feszültek tőle.
2011. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!