Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erdelyiektol kerdezem, milyen...

Erdelyiektol kerdezem, milyen torvenyek vannak a gazsprayvel kapcsolatosan? Lehet nalam nyilvanos helyen? Tudom, hogy csakis onvedelemre hasznalhato, de pl ha a rendorseg kikutat es nalam gazspray van ebbol szarmazhat problemam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
mért kutatna ki, mire készülsz te a gázspray el?
2009. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ugyanazért amiért nekünk kell Magyarországon mert nincs "nagy" közbiztonság egyébként meg inkább bűntesenek meg mintsem hogy ott hagyd a fogad.a másik ha valakit lefújsz vele még csak véletlenül se várd meg a rendőröket a helyszínen valaki itthon nagyon megszívta vele és végül ellene akartak eljárást indítani.
2009. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
94%

Egy erdélyi lány:

én azt ajánlanám, ha Erdélybe utazol, akkor ha lehet itt vásárold meg, és mindig tartsd magadnál a vásárloi papirt is, hogy ha netán bekövetkezni az hogy kikutat a rendőrség, bár ehhez valami nagyon feltűnő dolgot kell tenned (amiért Románia azért még nem azt jelenti hogy minden embert megmotoznak, vagy hasonlok) nos akkor tudd igazolni, hogy legálisan vásároltad. A vásárlói feltételek kb a következőek: legyen nálad személyid, mert az adataidra szűksége van az eladónak (ezért is legális), valamint csak akkor vásárolhatsz gazspayt ha elmúltál 18 éves.

Nyilvános helyen? nem ugrik be h mit értesz ezalatt, de az utcán ne hord a kezedben hanem csak egy jol és hamar hozzáférhető zsebben, azért h senki ne lássa, mert nem illik mutogatni, főleg egy turistának!


ha megengedsz egy személyes tanácsot, akkor elmondanám h nekem 20 év alatt soha nem volt szükségem rá, pedig én sem vagyok az az itthon üllő típus. De igaz az is h egy ilyen esethez nem kellenek évek hanem percek is elegendőek.

Remélem segitettem, ha meg nem akkor nem...

2009. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En erdelyi vagyok nem turista :D mar megvettem , nalam volt a szemelyim azt mondta az elarusitono , hogy csak onvedelemre hasznalhatom , de igy utolag gondoltam bele , pl ha megyek meccsre es megmotoznak elvehetik a gazsprayt? megbuntethetnek miatta? volt , hogy veletlen nalam maradt a kabatomba es ugy mentem meccsre , szerencsem volt mert akkor nem motoztak ( amugy azert vettem meg mert a hatranyos helyzetuek akik nem iden barnultak tobbszor belemkotottek a kiskutyam miatt , egyik le is akarta szurni a kutyusomat azzal betelt a pohar, legkozelebb amelyik belemkot meg fog lepodni az biztos. Nehogy mar a sajat varosomba es a sajat negyedemben ne setalhassak este nyugodtan !
2009. márc. 31. 00:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elso kerdezonek irom, szerinted mire lehet keszulni egy gazsprayvel? nagyon hulye 1 kerdes, ha valaki bantani akar pofanfujom jo paprikas gazsprayvel majd esetleg megrugdosom ha a foldon fekszik ... erre keszulok , en megvedem magam nem leszek a kovetkezo Szogi Lajos vagy Cozma! ti tudjatok mit jelent az , hogy megveded magad vagy azt aki bajban van? nem hiszem...
2009. márc. 31. 00:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én tudom!! többször is támadtak már meg legelőször egy nőt ráncigáltak és odamentem segíteni neki azóta rám vadásznak ezért én egyszerre hordok magamnál egy gázspray-t meg egy jókora láncot is
2009. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Erdélyi nő: nekem állandóan van a zsebemben, mióta egyszer letapizott egy alak az utcán. Egyszer használtam is, kóborkutyák ellen. Focimeccsre nem próbáltam bemenni vele (nélküle sem), de ott gondolom, nem szabad nálad legyen, hiszen végső fokon fegyvernek minősül...
2009. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!