Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minden esetben lehet nyilvános...

Minden esetben lehet nyilvános kihallgatást kérni?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak a kiváltságosok lehetősége? Most ez speciel Dávid Ibolya bejelentése kapcsán merült fel bennem. Hát ha én ezt tudom, nekem se úgy zajlott volna a büntetőügyen ahogy zajlott, pedig aztán felmentettek, azaz még bíróságra se került semmi, annak ellenére, hogy xxxxxxxxxxxxxx. De legközelebb szeretnék okosabb lenni (indoklást sajnos nem akarok írni, mert aztán rágalmazás lesz belőle ...)

Lehetséges, hogy azt mondom, nyilvánosan szeretném?

Akkor nem fordul elő az, hogy fenyegetnek valamivel és stb .... szóval jó lenne ezt tudni. Köszi


2009. jún. 26. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A bírósági tárgyalások alapesetben nyilvánosak. A nyomozó hatóság és az ügyészség általi kihallgatások nem. Még Dávid Ibolyának sem.
2009. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez nagy kár, de köszi a választ. Mert uigy emire bíróságra kerül, addigra már rég veszve van minden, ezek azt csinálnak amit akarnak, ha a bíróság előtt visszavonom a vallomást arra hivatkozva, hogy mert megfélemnlítettek vagy esetleg nem is láttam, akkor meg engem csuknak le, amiért ezt a kedves nyomozóhatóságot hamisan vádolom, hiszen pont a nyilvánoosság kizárása miatt lehetetlen a bizonyítás. Én is láttam olyan vallomást, amely állítólag az enyém volt, csak hát az volt a bökkenő, hogy .......... ja.


Jól ki van ez találva .. itt csórikámra ha rá akarnak húzni valamit, a jó isten nem mossa ki belőle.

Undorító komolyan.

2009. júl. 1. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Bízz meg ügyvédet vagy kérj kirendelt védőt, ha nem bízol meg a rendőrökben.
2009. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó, köszi, ezt én is tudom, csak tudod ehhez először az kell, hogy egyáltalán engedjenek az illetőnek telefonálni pl. Mert ugye nem divat egyáltalán. Sajnos ügyvéd csak akkro kerül a képbe, ha már megvan egy vallomás, azaz ha már minden el van cseszve.


"Nem bízol a rendőrökben"

????

HAHÓÓÓ

Te hol élsz??? Én a magyar rendőrségről beszélek ám!! Bízni? Viccnek is rossz.

Az a gond, hogy itt se lehet leírni a valóságot, csak tudod sztem nem is kell bemutatnom hoygan zajlik eg yházkutatás vag yegy elsőkihallgatás, gha csak annyit mondok, hogy utána, ha ügyvéd ott volt, mézes-mázos stílusban ment minden, ahogy a Be szerint kell is, aztán elég volt annyi is, csak hogy kiment egy percre, máris átment a hangnem abba, hogy "te kis köcsög, most nagyfiú vagy az ügyvéddel, de megjárod még" ...


Akkor ha tudsz megoldást, én csakis hipotetikusan szeretnék kérdezni valamit:

1, Mi a megoldás arra, ha bekopognak házkutatni, és te ugyan akarsz tanút sőt ügyvédet hívni, csakhogy ott vannak 8-an és az első pillanatban kiverik a kezedből a telefont, kész nincs hívás, ordítanak, hogy azonnal kapcsoljam ki. Tudom ilyen nem létezik, ne haragudj, csak a feltételezés ...


2, Ugyanezt kérdezném arra, ha bevisznek akármilyen címen, és márpedig hiába lenne jogod hozzá, nem engednek telefonálni. Na? Ötlet?

(Olyanról is tudok, akit nemhogy nem engedtek, hanem egyenesen összetörték, taposták a mobilját ... no comment)


DE ne feljtsük, ez csak feltételezés, nyilván nálunk ilyen nem fordulhat elő !

2009. júl. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!