Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Külföldön milyen véleménnyel...

Külföldön milyen véleménnyel vannak a magyarországi helyzetről és a magyarokról?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát én erdélyi vagyok, nem tudom mennyire számít külföldnek :)

Én nagyonis jó embereknek tartom a magyarokat (mi is azok vagyunk, de nem öndícséretképp :D), persze gondolom ott is vannak kivételek, mint mindenhol.

De az biztos, hogy ezerszer jobbnak mint a románokat, nem vagyok rasszista hiába pontoznátok le, ez a saját véleményem.

2009. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Itt, Nemetorszagban elegge megoszlik a velemeny... igazabol jelenleg nem eppen pozitiv dolgok jutnak el a nemzetközi sajtoba, igy Nemetorszagba sem, es ez bizony ranyomja a belyeget az emberek velemenyere is, hiszen ök csak az alapjan tudnak velemenyt alkotni, amit a TV-ben latnak, az ujsagban olvasnak. De pl, aki volt mar Magyarorszagon mind gyönyörünek latjak, es az embereket is kedvesnek talaljak, de többször is megprobaltak becsapni öket.
2009. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

itt angliában azt sem tudják hogy van olyan hogy magyarország, bár a mentségükre szóljon hiogy múltkor megjelent egy cikk, kb 5 mondatos volt. azt írták "magyarország miniszterelnőke lemondott, aki egyébként csalással nyerte a váéasztásokat"

de a kérdésedre válaszolva senki nem tud itt a magyarországi helyzetről

2009. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha civilizát nyigati országokra gondolsz, akkor általéában két féle véleményt szoktam hallani:

1, észak-balkánj

2, szibéria jobbik része

de azzzal tisztában vannak, hogy nem vagyunk normálisak, ez már nem újdonság nekik, sőt kapaszkodj meg, én olvastam olyat is napilapban, hogy a "magyar genetikailag idióta" -- na szép, tehát kb ilyen a vélemény, de mesélhetnék hosszan ....

2009. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Én csak azt nem értem, hogy ezeket a válaszolókat miért is kellett lepontozni?



Tudom most én következem :D

2009. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha rám célzol nem én voltam, tökáletesen megvagyok elégedve a válaszokkal és köszönöm. Ilyesmire számítottam, csak érdekelt külföldön hoygan viszonyulnak hozzánk...
2009. ápr. 5. 00:43
 7/11 anonim válasza:
100%
A Lengyel-Magyar orokbaratsag meg mindig viragzi, mind az oregebb es a fiatalabb ganeracio ismeri a mondatot"lengyel magyar ket jo barat, együtt harcol s issza borát"
2009. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
90%

folyt.


3 eve elek Lengyelorszagban, es mindig mosolyra deriti oket, ha megtudjak, hogy Magyar vagyok. Sokak felelevenitik parszavas magyar tudasukat.Gyonyorunek tartjak Magyarorszagot, a Magyarokat kedvesnek ismerik. Nem igazan ertik, hogy is lettunk ellovasokbol sereghajtok az EU-ban.

De a Lengyel-Magyar Baratsag el!

2009. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt az USA-ban a legtöbb ember nem tudja, hogy hol van olyan, hogy Magyarország, ált azt hiszik, hogy Oroszországhoz tartozik vagy Ázsiában van. Az itteni sajtóba nem igazán jutnak el a politikai hírek, de ez nemcsak Magyarországgal van így, hanem a legtöbb másik országgal is. Akik viszont ismernek magyarokat, az ismerettség alapján ítélik meg őket és szerintem nincsenek rossz véleményen általában. Viszont olyanok is vannak, akik csak annyit tudnak Magyarországról, hogy a cigányzene onnan származik, így azt hiszik, hogy ott mindenki cigány. Szóval minden féle ember van különböző tévképzetekkel és felfogással. Azt tapasztalom, hogy nem nagyon van itt olyan ember, aki a valóságnak akár a közelében is járna a magyar helyzetről és emberekről.
2009. ápr. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló: sajnos Mo.-on is elég sokan vannak, akik nincsenek tisztában a valósággal. :)
2009. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!