Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ön szerint van összefüggés a...

Ön szerint van összefüggés a következők között?

Figyelt kérdés

Pont ezen a napon foglalta el Szulejmán Nándorfehérvárat!

1921-ben kitört egy felkelés Magyarországon!

Martin Luther King elmondta híres beszédét!

Ma nagyon meleg van!

Gondolkozóó gyanús kérdéseket tesz fel!

Van összefüggés? Talán ő egy provokátor akit a kormány fizet, hogy elvonja a figyelmünket a valódi összeesküvésekről?

A dalai láma is megmondta, hogy nálunk van a szívcsakra!

Arról nem is szólva, hogy a mai napon halt meg Szent Ágoston!

Bizonyára mindenkinek világos, az összefüggés! Mert jól tudjuk ,hogy a keresztényeket titokban kik is irányítják!


2011. aug. 28. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sőt!


490 éve, 1521-ben I. Szulejmán vezette 250 000 főnyi oszmán sereg elfoglalta Nándorfehérvárt.

320 éve, 1691-ben született Erzsébet Krisztina magyar királyné braunschweig–wolfenbütteli hercegnő, aki korának nevezetes szépsége volt. († 1750)

220 éve, 1791-ben hunyt el Born Ignác (németül Ignaz von Born), a magyarországi bányászat és kohászat kiemelkedő alakja, a világ első nemzetközi tudományos szakegyesülete, a Societät der Bergbaukunde nevű bányászati társaság életre hívója (* 1742).

125 éve, 1886-ban született Pável Ágoston nyelvész, néprajzkutató, költő († 1946).

115 éve, 1896-ban született Márton Áron, az erdélyi római katolikus egyház püspöke († 1980).

100 éve, 1911-ben született Berlász Jenő történész, könyvtáros, levéltáros, az Országos Széchényi Könyvtár és a Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára munkatársa.

100 éve, 1911-ben született Joseph Marie Antoine Luns holland politikus, a NATO volt főtitkára († 2002).

95 éve, 1916-ban született Charles Wright Mills amerikai szociológus († 1962).

85 éve, 1926-ban született Záray Márta magyar táncdalénekesnő, a hazai könnyűzenei élet egyik jelentős alakja férjével, Vámosi Jánossal († 2001).

30 éve, 1981-ben az amerikai Nemzeti Közegészségügyi Központ közzétette, hogy a meleg férfiak körében egyre több tüdőgyulladáshoz hasonló és a kaposi-szarkóma tünetegyüttest mutató rosszindulatú daganatos megbetegedés fordult elő. Ezt az immunrendszert megtámadó betegséget, később szerzett immunhiányos tünetegyüttesnek azaz az angol rövidítése után AIDS-nek nevezték el.

5 éve, 2006-ban hunyt el Melvin Schwartz Nobel-díjas (1988) amerikai fizikus (* 1932).


Nem kérdés, hogy ma is meghalt valaki! Emögött is kiáll?! Igen a turáni népek összeesküvő hadjárata!

2011. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem összeállt a kép.


ma 19:31


Melvin Schwartz - tudjuk, kiknek van ilyen neve :)))

2011. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én megmondtam! Csak a vak nem látja!
2011. aug. 28. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra már felesleges rávilágítani, hogy a kereszténység alapítójának tartott Názáreti Jézus Krisztus igazából mi is volt...
2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a falna kis füle van!
2011. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha orra volna biztos kampós lenne... Nyakamat rá!
2011. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dick Esmen ***** válasza:
Naná.SŐT!
2011. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom, ennyi minden ezen az egy napon? Ez tényleg nem lehet véletlen! És én meg gyanútlanul pont ma olvasom ezeket! Most mi lesz velem, biztosan el fognak hallgattatni, mert túl sokat tudok!


De ugye ti nem hagyjátok?


Mondjátok el mindenkinek, hogy ők is tudjanak róla, mert akkor a gonosz kormányok aljas összeesküvése kútba esik. És legyetek büszkék rá, hogy ti ismeritek az igazságot, amit rejtegetnek, és tizenkétezernégyszázhuszonhat évre titkosítottak!


Aki pedig ellentmond nektek, annak a tudatlan agymosottnak nyugodtan és fensőbbségesen vágjátok csak a képébe, hogy nem ért ő semmit sem, és egyébként is a még ki sem nyílt a szeme.


Pedro

2011. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi, de itt mindenki meg van zakkanva egy kicsit?


Ilyen infókat nem lenne szabad napvilágra hozni!!!

Rá fognak jönni előbb-utóbb, hogy kik vagytok. Gondolkodnak, kilogikázzák, besúgnak, lenyomoznak, rajtatok ütnek és annyi!


Én meg vihetek nektek a sittre kocsonyát...


Szóval szerintem egy kicsit óvatosabban, ez mindannyiunk érdeke!



P.S.: Dantes, az utóbbi idők legjobb kérdése volt, köszönjük. :))

2011. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális Dantes
2012. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!