Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Radikális ill. szélsőjobboldal...

Radikális ill. szélsőjobboldaliak! Mennyire zavar titeket az, ha egy zenei előadó meleg?

Figyelt kérdés
Pl. a Placebo énekese biszex, mégis imádom a Placebo zenéit úgy, hogy radikális nézeteket vallok. Mennyire befolyásolja a politikai nézet a zenei ízlést?
2011. dec. 7. 22:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nálam igazából semmennyire, igaz, szeretem a RomEr, a TE, Kárpátia zenéit, de egyébként főleg altert hallgatok.
2011. dec. 7. 22:35
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Engem nagyon, de nem tudom kik melegek. Így gyakorlatilag mindent meghallgatok. És szándékosan nem is nézek utána mert jobb azt nem tudni.
2011. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha jó zenéi vannak, én lesz_arom, ha nem teregeti ki a nyilvánosságnak és az életének ezt a részét CSAK a 4 fal közt éli.
2011. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

A RomEr, Hungarica, Ismerős arcok, stb. az igazán alternatív, mert azt nem játsszák rádióban, nem hívják fesztiválokra.


A petőfirádiós "mi is kispál akarunk lenni" brancs pl. egy mainstream módon terjesztett liberális szubkultúra terméke, de nem alternatív.


Mondhatni ami alternatív címszóval megy a médiában az nem az - mert a médiában megy.

2011. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok szélsőjobboldali, de számomra mindegy az előadók politikai hovatartozása, mert a zene örök, és magasan felette áll holmi ideológiáknak. Van olyan ismerősöm, aki csak "polkorrekt" zenét hallgat meg, a vele egy politikai síkon álló előadók (Demjén, Ákos, Bikini, Kalapács, Szikora stb.) nagy művészek, míg a másik oldal (Republic, Koncz Zsuzsa, Bródy) meg nem. Az ilyent eléggé szánalmasnak tartom...
2011. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
* SZERINTE nagy művészek
2011. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, a magánügye.
2011. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
George Michaelnek rengeteg zenéje tetszik, főleg mint Wham...
2011. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"A petőfirádiós "mi is kispál akarunk lenni" brancs pl. egy mainstream módon terjesztett liberális szubkultúra terméke, de nem alternatív.


Mondhatni ami alternatív címszóval megy a médiában az nem az - mert a médiában megy."


Kikre gondolsz itt? Gondolom nem a Quimby-re, vagy pl. a Karabélyra...


Magyar alter előadók közül az Eleven Hold, Szabó Balázs Band, Kimnowak (ha azt lehet alternak nevezni), meg persze a fenn említett két együttes zenéit hallgatom főleg (gyengébbek kedvéért: Quimby, Karabély). Külföldi alter zenében meg nálam ezek a nyerők: Placebo, Nine Inch Nails, Chevelle, Deftones, Mad Season. Egyébként még tömérdek mennyiségben hallgatok grunge-t és jazz zenét.


Egyébként megnéztem Vona Gábor zenei ízlését, és kellemeset csalódtam benne ezen a téren: egyik kedvenc együttese a Nirvana :) Azt gondoltam róla, hogy főleg csak folk rock-t hallgat :D

2011. dec. 7. 23:25
 10/19 A kérdező kommentje:
<covenant> válasza pedig nagyon korrekt, főleg az első mondata.
2011. dec. 7. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!