Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történt, Orbán miért akar...

Mi történt, Orbán miért akar minél hamarabb megállapodni az IMF-el?

Figyelt kérdés
Akik eddig Orbánnal értettek egyet, hogy kergessük el az IMF-et, azok most nem fújnak Orbánra?Mégis felfogta, hogy ez így nem mehet tovább, érdemesebb együttműködni.

2012. jan. 6. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráijesztett kicsit a forint...
2012. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy nem jó széllel szemben pisálni.
2012. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogta fel, felfogatták vele.

Akik Orbánnal eddig egyet értettek, azok meg is fogják szépen magyarázni, hogy milyen logikus oka van ennek a pálfordulásnak, és ez így a jó, mert OV így csinálja. Na.

2012. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én félek egy ilyen bizonytalan embert az ország élén látni, akkor csinált egy nagy adag kakit eredménytelenül.Ezt ő se gondolhatta komolyan, hogy csúnyán nézz és egész Európa térdre csuklik.
2012. jan. 6. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Beszélt vele pár józan közgazdász, és elmagyarázta neki, hogy ezzel a kerti pottyantó forradalommal és ájemef elleni szabadságharccal az államcsőd vár Magyarországra, és szégyen, vagy nem, az egyetlen járható út az IMF hitel lenne.


Most szerintem odújába bújva azon töpreng, hogyan lehetne a legkisebb imázsveszteséggel kimászni ebből a blamázsból. Igazán nem féltem, mert nagy művésze annak, hogy kedden élharcosává váljon valaminek, ami ellen hétfőn még teljes erőbedobással küzdött. És ami lényeges, van pár millió alattvalója, aki tapsol és éljenez neki, bármit is csinál, vagy mond :)

2012. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hallotta a hangját pár józan közgazdásznak?Azt hittem szelektív a hallása.Eddig nem találkozott józan emberekkel, nem tartana itt az ország, ha nem Szijjártó lenne a vitapartnere csak.
2012. jan. 6. 19:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Covenant, nem én pontoztalak le.
2012. jan. 6. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:

O.V nem fogja fel ,ha az embereknek lenne pénze befizetnék az adót ( kivétel a csaló ) tudnának vásárolni ...stb. Tehát forogna a pénz ,működne a kereskedelem lenne bevétele az országnak.Ha forog a pénz nem kell a hitel .


ORBÁN KIVETTE AZ ELSŐ LÁNCSZEMET ( nincs fizetés )


Ha nem forog a pénz nincs bevétel.

Költeni meg kell erre arra


HÁT EZÉRT KELL A HITEL!!


Amit a nemlétező pénzből ( az átlag ember nem tudja mire megy el ) az ország fog kifizetni,de mivel nincs miből ,jön a CSŐD !

2012. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán IMF-fel. Ugyanis -al/-el toldalék nincs a magyar nyelvben.
2014. okt. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!