Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki iranyitja Magyarorszagot a...

Ki iranyitja Magyarorszagot a hatterbol?

Figyelt kérdés

Most azokat kerdezem akik otthon vannak az osszeeskuves elmeletekben. A nyugati orszagokban eleg talyekozott vagyok.

Az illuminati tolja elore az uj vilagrendet meg a tobbi cuccost.


De sose tudtam ki iranyitja Magyarorszagot. Most orban elegge szembe megy nyugatnak.

Most vagy ez valami csavart illuminati operacio VAGY, ami a kerdes irasa kozben jutott eszembe az azsiai hatalmak mozgatnak minket.

Csak azert jutott eez eszembe, mert Kina rajtunk keresztul is akar terjeszkedni gazdasagilag. Ikyen hireket hallottam. Mindig is ilyen burkoltan a normal emberekkel is kozlik az iranyokat.


Ti hogy latjatok a helyzetet?

Szuk lataskoruek, lehuzhatjak magukat. Mielott agyatlanul beugatnak


2012. jan. 10. 21:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
68%
a tőkések
2012. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
40%
A Sátán...
2012. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
15%
Kirájjhekker.
2012. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
40%
Nagytőkék. Többek között olyan mamut vállalatok, amiknek erősebb a gazdaságuk, mint az országnak, és ezek nem csak zsidók, de nagy többségben azok. A legtöbb Magyarországot kizsákmányoló multi is egy mamut vállalatban összpontosúl.
2012. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
13%
A reptoidok!
2012. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Hajdu Peter ***** válasza:
59%
Talan inkabb kik probaljak iranyitani . A zsidok , de ök az egesz vilagot probaljak iranyitani , es ebbe Magyarorszag is bele tartozik .
2012. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
46%

ma 21:49

Hát igen, nem véletlenül fenyegetik Iránt is, nem akarják hogy másnak is legyen atomja, mert veszélyt jelentenének a világuralmukra... Ehhez persze amerikát is felhasználják, mert azt is már ők irányítják.

2012. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen Magdi anyus aki a megrendezett halála óta az F4-es atomálló objektumban rejtőzik, Budapest alatt. Egyre csak szövögetve és szorosabbra fonva, a globális összeesküvésének hálóját.
2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írtad kérdező!


Ma magyarországot a Kínai érdekek hajtják előre, ezt én is így gondolom.

Ezért fog ketté szakadni az EU!


1. Régi EU

2. EU ázsiai unio


Szerintem ez lesz a vége!

2012. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
84%

Ez úgy van, a legelterjedtebb összeesküvés elmélet szerint, hogy vannak ezek a titkos meg nemannyira titkos társaságok ugye, hogy illuminati meg szabadkőművesek meg satöbbi, és ezek összekapcsolódnak, de nem olyan egyértelmű a helyzet, hogy ó, te szabadkőműves vagy én meg illuminati! nahát tesó, akkor ne bántsuk egymást, meg mondd el mi a helyzet, én is elmondom amit tudok!


hanem több kör van, meg több szint, és versengés van egymással ezeknél az embereknél. A legtöbb összeesküvő, meg irányító, elme-manipulátor szintén manipulálva van, meg irányítva. Van aki bábok bábjainak a bábja, és ugyanannak a bábjátékosnak a bábjai lehet hogy utálják egymást, meg versengenek egymással, pedig ugyanúgy egy célért küzdenek ők, csak ezt nem tudják.


Szóval magyarországot sokan irányítják, de a szálak valahol az illuminati és/vagy a szabadkőművesek belső köreiben érnek össze.


Tehát az igazság a két véglet között lehet valahol (ofkorsz), az egyik az az, hogy létezik egy titkos társaság akik totális urai a világnak, és a titkos gyűléseiken a markukba röhögnek hogy hogy megvezetik a népet, a másik meg hogy szociális darwinizmus szerint versengenek egymással a cégek és amit látunk, amilyen helyzet van most, az mind természetes következménye az emberi civilizáció fejlődésének.

2012. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!