Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok a baloldaliak, akik...

Azok a baloldaliak, akik vitákban náciznak, nyilasoznak, fasisztáznak, teljesen elfogadhatónak tartják a véleményüket? A többiek mit gondolnak erről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 17:24
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Gondolom, igen. Különben miért tennék?

Amennyire meg tudtam állapítani, pontosan úgy használják ezeket a jelzőket, mint azok a jobboldaliak, akik neolibsiznek, meg komcsiznak minden vitapartnert.

Ahogy néztem, ők is teljesen elfogadhatónak tartják a saját véleményüket.


Pedro

2012. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki Waffen-SS egyenruhában pózol a magyar szigeten, náci karlendítéssel csápol a focimeccseken, vagy a koncerteken, nosztalgiával emlékezik meg hazánk német megszállóiról, és magyar honfitársaink százezreinek gyilkosairól, hozzászólásaiban 14/88-ra utal stb. Az nem kérdés, hogy micsoda. Szerintem nem kellene megsértődni azon, ha nevén nevezik a gyereket.
2012. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Messze nem csak rájuk mondják.
2012. szept. 16. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

"Messze nem csak rájuk mondják."


Talán azokra is, akik egyfolytában és minden bajért a zsidókat meg a cigányokat okolják? Akiknek mindig viszket valahol, mert bármiről is induljon a téma, állandóan a zsidóknál lyukadnak ki? Akik aztán meg vannak sértődve, hogy lenácizták őket, pedig csak akkora hazafiak, hogy be sem férnek az ajtón?

2012. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
másodiknak igaza van, csak sajnos azt is lenácizzák akin Nagymagyarországos póló van
2012. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

2-essel én is egyetértek!


Ha egy focimeccsen "indul a vonat" vagy "auschwitzeznek" azokra miért ne lehetne ezt mondani?

Szóval akik gyűlölik a zsidókat azokra miért is ne lehetne ezt használni?

Ha meg megsértődnek akkor mégis min?


Engem igenis kiakasztanak azok akik nyíltan egyetértenek Hitler zsidókkal kapcsolatos nézeteivel, szerinte is azt kéne csinálni de vérig sértődik és ELVI KÉRDÉST(??) csinálnak abból hogy ők nem nácik!

2012. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amennyire én tapasztalom, vannak,akik számára már az is az , aki nem baloldali, jobboldali...stb.

Csak ezért kérdeztem.

2012. szept. 16. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Általában ezeknél az embereknél meg lehet figyelni, hogy gyűlölik az arabokat, irániakat, palesztinokat. Akkor ki is a náci?
2012. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Látom, már pontoznak is a baloldaliak, mert fáj nekik az igazság. :D
2012. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

"Általában ezeknél az embereknél meg lehet figyelni, hogy gyűlölik az arabokat, irániakat, palesztinokat. Akkor ki is a náci?"


Olvasd el, hány zsidózós kérdés és hozzászólás van mondjuk ezen a fórumon, és mennyi olyan, amelyik az arabok/perzsák ellen szól. Úgy nagyjából 100:1 az arány. Elég egyértelmű, melyik oldalon tobzódik az idegengyűlölet.

2012. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!