Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy szólás szabadság van?

Figyelt kérdés

A minap néztem megy egy Mythbusters részt a Discoveryn, amikor a holdraszállást bizonyítják, és arra gondoltam, hogy ha megcáfolnák, tuti nem engednék adásba.


Ha Amerika szabad ország, vagy mi a fene, akkor miért nem törlik el a cenzúrázást?


2009. aug. 27. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Gondolj bele, ha minden nyílt titok lenne, lehetetlen lenne nyugalmat teremteni. Pl mi lenne ha kiderülne pl hogy a földönkívüliek már rég köztük élnek, és irányítanak? (Ez a kutatás is a Discoveryn volt, és arra jutottak hogy lehet alapja). Na de ha elismernék, hogy igaz, akkor hatalmas pánik törne ki..polgárháborúk stb. Ez csak egy szélsöséges p´lda volt, legtöbbször saját, vagy felsöbb érdekek miatt cenzúráznak, lásd pl: index.hu stb
2009. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha a holdraszállás csalás lenne, az államtitok lenne. Az államtitkok védelme nem "cenzúra". Teljesen más fogalomkör a titokvédelem és a szólásszabadság korlátozása.
2009. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, kismillió filmet láttam már arról amikor amcsik cáfolták a Holdraszállást. Nem büntette meg őket senki, adásban is levetítették.

Akkor miről is van szó?

2009. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az 1960-as években nagy versenyfutás volt a szovjetek és az amcsik között a világűrért. Gondolom, hogy nem csaltak? Mindkét részről megtehették. Gagarinról már tudjuk, hogy dublőr volt, aki valóban repült, az meghalt a leszálláskor (elégett a kabin). A Holdon készült állítólagos felvételek pedig Hollywoodban, egy filmstúdióban készültek titokban.

Repülni repültek ugyan, de nem jártak a Holdon, az akkori technika mellett nem volt lehetséges.

2009. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Lobogó zászló a Holdon? Ahol nincs levegő? Elég furcsa, nem?
2009. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

"miért nem törlik el a cenzúrázást?"


Már rég eltörölték. A Mythbusters részeket nem kell bemutatni sugárzás előtt egy cenzúra bizottságnak, mint régen.

2009. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az RFID chip-ről mégsem engedték nekik hogy műsort készítsenek.
2009. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13:56 Nézz már utána a lobogó zászló sztorinak, mielött butaságot írsz.
2009. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Mert szólás is van, meg szabadság is van.

De talán te a szólásszabadságra gondoltál valójában, nem?


(Okoz-e porblémát a hollóknak a víz alatt úszás? ... :)

2009. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
te meg tanulj meg választékosan beszélni (szóismétlés). az ilyenek ne csodálkozzanak, hogy le lesznek pontozva, mert ha ránézel a kérdésre, nem azt látod, hogy "A szólás szabadság 1 szó, vagy 2?". beszéltem
2009. aug. 27. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!