Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A rendszerváltás óta eddigi 5...

A rendszerváltás óta eddigi 5 köztársasági elnököt legjobbság szerint milyen sorrendbe állítanád?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ki volt a legjobb, a második, stb...

2013. aug. 19. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sólyom László

Áder János

Mádl Ferenc

Göncz Árpád

Schmitt Pál

2013. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sólyom László számomra valamiért szimpatikus volt, nem is tudom a pontos okát, de valamiért az volt...
2013. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Sólyom László

Göncz Árpád

Áder János

Mádl Ferenc

Schmitt Pál

2013. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Áder János

Sólyom László

Mádl Ferenc

Göncz Árpád

Schmitt Pál

2013. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De sok jobboldali van itt.
2013. aug. 19. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Az eddigi 5 köztársasági elnökből 4 a jobboldalhoz köthető személy volt, az 5. pedig az SZDSZ köreiből került ki.


Szakmaiság szempontjából Sólyom László mindenképpen az első, hiszen Ő volt az első köztársasági elnök, aki próbálta a hivatalát kiemelni az első 10 évben eluralkodott Árpibácsi kontextusból és kiállt az álláspontja mellett, nem volt bólogató Jóska. Ezért is kellett leváltani. A másik 4 korábbi köztársasági elnök messze le van szakadva Tőle, de ha sorrendet kell felállítani szakmaiság szempontjából Áder János és Mádl Ferenc még mindig megelőzi "Árpibácsit", Schmitt Pál teljesítménye pedig kritikán aluli.


Ehhez nem kell jobboldalinak lenni. De szerinted mi a helyes sorrend? Tudom a baloldaliak szemében az örökös köztársasági elnök "Bólogató Árpibácsi".

2013. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Göncz Árpád - egyértelműen kimagaslóan a legjobb

.

.

.

.

.

.

.

. Hatalmas szakadék: valamennyire elment Mádl és Sólyom

.

.

.

.

.

.

.

Legalja: Áder és Plagi.

2013. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én szerintem:

1. Göncz Árpád

2. Mádl Ferenc

3. Áder János

4. Sólyom László

5. Schmitt Pál


Én is jobboldali konzervatív gondolkodású vagyok, de ebből a négy jobboldaliból egyik se tudta még megelőzni Gönczöt. Majd ha lesz olyan jobboldali, aki megtudja előzni, akkor ígérem, hogy azt a bizonyos illetőt fogom elsőnek rakni.

2013. aug. 19. 13:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Emellett ha ennyire szimpatikus volt Sólyom, akkor miért volt a végére már elegetek belőle? Miért fujjogot rá mindenki?
2013. aug. 19. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9:


Ha Tőlem kérdezed, miért használsz többes számot, és miért gondolod, hogy nekem elegem lett belőle?


Lássuk be a Fidesznek egy Bólogató Jóska kelett, mint Schmitt Pál, akinél csak egy kicsit volt jobb a másik Bólogató Jóska, Árpibácsi.

2013. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!