Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Schiffer András vámpír?

Schiffer András vámpír?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jutott ez eszembe, vagy miért, de már évek óta foglalkoztat a kérdés. Valamiért úgy érzem, hogy ő egy vámpír.

A médiában nem találtam semmi erre utalót, szóval ez biztos az én agyszüleményem, de nem érzi ezt így valaki más is? Ha igen, vagy ha van bármilyen információja arról, hogy Schiffer András vámpír-e, akkor az legyen kedves és válaszoljon!! Köszönöm szépen!


2014. ápr. 7. 20:14
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Lehet időutazó :P.. 8 Doctor Who mégis létezi? :) ) Amilyen retró cuccokban jár.
2014. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
2014. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Fagzal válasza:
100%
Hát az biztos, hogy halott. De nem biztos, hogy vámpír, lehet például zombi, vagy csak közönséges élőhalott. Én láttam a V. kerületben egyszer sétálni, amerre ment, lehullottak a levelek a fákról. Ez nem tudom, hogy mit jelent.
2014. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
84%
"amerre ment, lehullottak a levelek a fákról. Ez nem tudom, hogy mit jelent." - azt hogy bizonyára szeles idő volt :). Egyébk szegény Schiffert az elmúlt hónapban már mindennek nevezték csak értelmes embernek nem. Pedig szerintem jól látja a dolgokat. Úgy hogy felőlem akár vámpír is lehet, bár én még mindig amellett érvelek hogy ő egy időlord. ;)
2014. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nekem sincs vele bajom, ráadásul ha tényleg vámpír, akkor a hosszú élete függvényében biztosan bölcs is, és akkor jó helyen van a parlamentben. Jó munkát neki!
2014. máj. 5. 20:38
 16/31 A kérdező kommentje:
Jé most látom, hogy az index.hu-t is érdekli a téma. Talán most majd megtudjuk az igazat.
2014. máj. 5. 20:39
 17/31 MR-ahel válasza:
Szerintem nem vámpír, hanem reptilián. A vámpírok nem mozgatják olyan látványos módon a fülüket. Na meg azok amúgy is az MSZP körül mozgolódnak, az LMP pedig mégiscsak egy zöld párt.
2014. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
2014. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:

biztos, hogy vámpír.

a kérdés, hogy téged miért érdekel ez?

2014. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Örömmel látom, hogy immár magyar nyelven is lehet találkozni kifinomult, szellemes trollkodással!


Véleményem szerint a kérdező, a késöbbiekben is nagy tehetséggel hízlalta vérszagra gyűlő trolltársait.


Egyébként pedig vérfarkas/múmia vagyok túlvilági szellem szülőkkel ha tényleg annyira érdekli Önöket!


Üdvözlettel


Schiffer András

2014. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!