Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1161/1938 anonim ***** válasza:
79%

Egykori szülőfalumban számos szolgáltató cég embere összejátszott a polgármesterrel, hogy a lakosság beleegyezése nélkül szerződések köttessenek a szolgáltatókkal. Ilyen volt a szemétszállítás, a víz és a gáz. Persze a szolgáltatást nem tartalmazó szokásos alapdíjakkal. Erre akkor derült fény, amikor a polgármester lebukott mert javarészt ugyanezektől a cégektől lopta a gázt, a vizet, illetve az áramot. A gáz esetében a leolvasó alkalmazott is gyanúba keveredett, de valószínű a többi esetben is benne lehettek az alkalmazottak. (A polgármester nem zenész, ő egy másik eset).

Idegen! Te hülyéskedsz? Arra akarsz rávenni hogy a szabadenergia részletek elhallgatásával az ilyen cégeket védjem? (Vétkesek közt cinkos lenne az aki néma). Ráadásul úgy hogy a saját édesanyám is áldozata volt az említett gazembereknek, hisz egyetlen szolgáltatást sem rendelt meg, mivel a háza mindig ugyanúgy rezsimentes volt ahogy évszázadokra visszamenőleg az őseim házai is és ahogy ők sem hízlaltak semmiféle élősködőt. De az 1990 utáni évek Magyarországa minden alól kivétel volt.

2015. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1162/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Semmire sem akarlak "rávenni".

Elhiszed?

Milyen szabadenergia részletekről beszélsz?

Most nehogy elkezd elölről a meddő vitát!

A feltalálók linkjeivel.

Ideológiai ,társadalmi ,üzleti,politikai nézeteink naggyábból egyeznek.Ezekben egyetértek Veled.

Nincs kézzelfoghatóan bizonyítható szabadenergia haver!

Ez érthető?

Vagy neked van?Akkor rajta!Engedd ki a szellemet a palackból!

2015. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1163/1938 anonim ***** válasza:
79%

"Nincs kézzelfoghatóan bizonyítható szabadenergia haver!"

Akkor próbálkozz Karvak, Enzo és József (vagyis én) hozzáállásával. Ők nem terjesztettek anti-igét ami másokat elhessegetett volna a szabadenergiával való foglalkozástól. Hanem épp ellenkezőleg, vagyis kiszavazó show helyett beszavazó showban gondolkodtak, tehát azon voltak hogy minél több ember kedvet kapjon hozzá és persze ők is megosszák amit csak tudnak.

Mert amint láthattad, készülékek elkészítéssel való kipróbálása csak két esetben hozhat eredményt:

1. Ha rendelkezel szakmai megérzéssel ahogy Karvak és Enzo is tette. Meg ahogy József is tette gyerekkorában amikor parittyázott.

2. Vagy ha megérted a matematika és a fizika nyelvén megfogalmazott tudományos magyarázatot / (a+b)² / és az szerint végzed a fejlesztéseket.

De az hogy a kettő közül egyiket sem alkalmazod, az valószínű még a legegyszerűbb mágnesmotor

[link]

esetében sem hozna sikert, mert a kísérletező elköveti például azt a hibát amit a Pájer Tibi honlapján látható videón is elkövetett a kísérletező: Hogy reprodukálta a perendev motort, de úgy hogy túl ritkán rakta a mágneseket a forgórészen, plusz csak egy állórész mágnest alkalmazott, plusz csak egy tárcsát helyezett a tengelyre. Mindez a három hiba garantálta a sikerTELENséget, hisz ki volt zárva az hogy összegződhessen a forgás során legalább két ω szögsebesség.

2015. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1164/1938 anonim ***** válasza:
79%
Idegen, az is jó ötlet volt hogy az "Örökmozgó" becenevű másik felhasználóneveddel 23 %-ról 77 %-ra pontoztad fel magad. Hátha akkor az olvasó neked hisz jobban. De a rabenergia konzerválása érdekében ennél többet tégy. Például kutasd fel és végeztesd ki a gyanús elemeket akik veszélyeztetik a rabenergia nevű szenvedészeti cikk fennmaradását.
2015. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1165/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!Te tényleg ilyen tökfejű vagy?

Ökörmozgó néven egy másik email címről tettem fel egy kérdést,amire rögtön ráugrottál.Az már rég volt és lecsengett mint egy "rezonancia".Szerinted az befolyásolja az itteni százalékokat???Szerintem NEM.

A Te kérdéseidre válaszoltam,amiket ide linkeltél.Ez okozhatta a felértékelésemet:)))

De még egyszer és utoljára leírom Neked:Engem nem érdekel a pontozás,sem a százalékok,sem a négyzetes tagok elméleti energiája.Csak a valóságban működő,és mérhető reális dolgok érdekelnek.Csak az igazság érdekel,a mellébeszélés nem.

Ha meg akarod mérettetni magad,vagy az elképzeléseidet(vagy másokét...ahogy inkább szereted),akkor végezz közvélemény-kutatást a szkeptikus fórumon.

Ha biztos vagy a dolgodban akkor bevállalod!

[link]

2015. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1166/1938 ökörmozgó válasza:
100%

Józsikám mi van?

Alszol?

2015. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1167/1938 anonim ***** válasza:
100%

A frusztráció fázisai.

Az apátia/fásultság fázisa és/vagy a pálya elhagyása, az illető már a magánéletben sem talál semmi örömet



1.Első az idealizmus szakasza. Ekkor még van lelkesedés a szakmáért; a kollegákkal való kapcsolattartás még élénk, az érintettek saját személyiségüket tekintik a legfontosabb munkaeszköznek.


2.A második a realista fázis. Az illető szakmája iránt elkötelezett, együttműködő a kollegákkal, érdeklődik a munkáját célzó emberek iránt, de már a távolságtartás és a részvétel egyensúlyának megteremtésén fáradozik. Vannak még kreatív tervei, még nyitott a kezdeményezések iránt.


3.A stagnálás vagy kiábrándulás a harmadik periódus. Ekkor már csökken a teljesítőképesség, az érdeklődés, a nyitottság. Az emberekkel való kapcsolattartás csupán a legszükségesebbekre korlátozódik. A kollégákkal való beszélgetések is gyakran terhesek, inkább csak védekezésünk megerősítését szolgálja.


4.A negyedik a frusztráció szakasza. A páciensek a szakmájukban visszahúzódnak, partnereiknél egyre több negatív vonást észlelnek. A kapcsolatokban a megengedő és a tekintélyelvű stílus ingadozik. A szakmai, közéleti tevékenységtől vonakodnak, mert értelmetlennek és üresnek vélik. Kétségbe vonják a saját tudásukat, hivatásuk értelmét. Egyre idegesítőbbé válnak számukra azok, akikkel dolgozniuk kell.


5.Az apátia fázisa az ötödik. Ekkor minimumra korlátozódik az interakció, a bánásmód rideg, sőt ellenséges. A szakmai munka sematikussá válik. Az illető kerüli a segítő kollegákat, a helyzet megváltoztatásának lehetőségét elveti....


BURN-OUT (KIÉGÉS) SZINDRÓMA


Burn-out szindróma krónikus, emocionális megterhelések, stresszek nyomán fellépő fizikai, emocionális, mentális kimerülés állapota, amely a reménytelenség és inkompetencia érzésével, célok és ideálok elvesztésével jár, s melyet a saját személyre, munkára, illetve másokra vonatkozó negatív attitűdök jellemeznek.


A burn-out vizsgálata az emberekkel hivatásszerűen segítő kapcsolatban dolgozók (pl.: betegápolók, orvosok, szociális dolgozók) körében kezdődött el, a burn-out jelenség azonban minden olyan hivatás esetén előfordulhat, amelyben az emberekkel való közvetlen kommunikáció jelentős szerepet tölt be (pl.: pedagógusok, jogászok, ügyfélszolgálati munkatársak).


A burn-out szindróma okai:


• hiányos teljesítménymérés (kontroll),


• visszajelzés hiánya,


• megerősítés hiánya,


• alacsony jövedelem,


• extra igénybevétel mellett nagy felelősség,


• gyakori krízishelyzet,


• elégtelen adminisztratív támogatás,


• adminisztratív terhek,


• korlátozott előrejutási lehetőségek,


• határaink rugalmas kezelése.



Hajlamosító tényezők:


• Az egyik a személyiségünk, a túlzott altruizmus, mindenben segíteni akarunk.


• Személyiségünk önmagát dicsérő szokása legalább olyan hiba, mint a hála elvárása.

• Hajlamosító tényezők a coping mechanizmusok, tehát a megküzdési stratégiák hiánya.


• Hajlamosító tényező a védtelenség. A magányosság érzése borzasztóan rossz és kellemetlen érzés.


• Egyéb tényező a túlzott igénybevétel. Tudni kell azt, hogy mennyi a teljesítő képességünk, hol a határ.


• A segítés területén irreális elvárások fogalmazódnak meg. A realitásokkal tisztában kell lennünk.


• A tartós stressz-hatások is hajlamosító tényezők, pl. a csoportvédelem hiánya.


• „A típusú” személyiség” versengő, türelmetlen, lobbanékony (szemben a „B típusú személyiséggel”, amelyet higgadtság és lassabb). Állandó készenlétben él. A különböző pszichoszomatikus szívbetegségek egyik rizikófaktora az ilyen típusú viselkedés. Általában nehéz megváltoztatni, hiszen igen mélyen gyökeredzik a személyiségben.



Tünetek:


• Testi tünetek: feszültség, fáradtság, fejfájás, testsúlyváltozás, alvászavarok, pszichoszomatikus megbetegedések (pl.: magas vérnyomás, táplálkozási zavarok, fekélybetegség).


• Pszichés tünetek: ingerlékenység, cinizmus, emberi kapcsolatok minőségének megromlása, munkahelyhez, kollégákhoz való negatív viszonyulás, serkentő és nyugtató szerek fokozott használata, betegállományba vonulás, teljesítőképesség csökkenése, az elköteleződés csökkenése, indokolatlan szakmai önértékelési problémák, labilissá válás, szorongás, depresszió, rögeszmék megjelenése, elszemélytelenedés érzése.

2015. okt. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1168/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Józsikám mi van? Alszol?"

Nem, nem alszom, épp ellenkezőleg, most kezdtem mégjobban felébredni. Addig ment a fórumozás, amíg az emberek nem értették a készülékek működését, amíg keresték a választ a "Hogyan működnek?" kérdésre. Mert úgy érezték hogy több ember előbb rátalálhat. És persze jól érezték/jól éreztük. Hisz ahogy írtam, például Karvak, Enzo, stb. sokat lendítettek a részletek megértésén. Viszont amint láthatod, a titkok kiderülése után néhányan alkotó nyugalomba merültünk. Szerintem magad is sejtheted, hogy a bizonyosság után már senkinek nem az jár a fejében hogy ország-világnak fecsegjen róla. Persze neked korábban is az járt a fejedben. Hisz te magad írtad például azt hogy "ha tudom akkor készítsem el, fűtsem vele otthonom de ne mondjam el senkinek, halgass!".

2015. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1169/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

További sok sikert!

Én feladtam veled kapcsolatban a további meddő vitát.

Te a zárt osztályról írogatsz?

Az előtted szóló nagyon jól megfogalmazta a történet lényegét.

Ő biztos hogy gyakorlatilag is ért a pszihológiához.

Lehet hogy ő az orvosod?

2015. nov. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1170/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Az előtted szóló nagyon jól megfogalmazta a történet lényegét."

Így van, csak az általa leírt burn out (kiégés) jelensége rád jellemző. Vagyis a szükséges információk nélkül építgettél készülékeket, legtöbbször csak félig ahogy a Müller generátort is, aztán jött a csalódás és kiégés. Aminek egyik jellemző tünete hogy másokat is le akarsz beszélni arról hogy foglalkozzanak azzal amiben te csalódtál.

Viszont én épp ellenkezőleg vagyok mint te, egyrészt minél több embert rá akartam beszélni hogy foglalkozzék az energiaelőállítás becsületes módszerével. De legtöbbször megdöbbenve tapasztaltam azt hogy a rabszolgák ragaszkodnak láncaikhoz. Persze szerencsére voltak kivételek, leginkább olyan emberek személyében akiknek nem ismeretlen a szabad, független élet. Például a szerbekre jellemző ez, náluk sok a maszek gazdálkodó, erősen individualisták, tapasztalatom szerint a többségük nagyon megveti a rabszolgasorsot. Ezért volt az hogy onnét elég sok olyan szabadenergia kutató-fejlesztő akadt (Karvak, Milkovich, stb.) akiktől lehetett tanulni.

Magyarországon megdöbbenve tapasztaltam az emberek kettősségét a szabadenergia tekintetében. Vagyis ők maguknak szeretnének megszerezni minden infót, miközben ki is mondják hogy senki ne tudjon róla. Ez a zárlati jelenség persze tovább blokkolja a haladást ami legalább egy évszázada tart. De csak mosolyogni tudok az embereknek azon hozzáállásán hogy nem szeretnék a szabadenergia elterjedését. Ahogy azokon is mosolyogni lehetett, akik a rezsicsökkentő intézkedések iránt fejezték ki nemtetszésüket.

Az emberekkel kapcsolatban csak annyi pluszt tanultam és jegyeztem meg, hogy a szabadenergiát ellenző emberekkel nem szabad foglalkozni. Ők más csónakban eveznek. Csupán azért válaszolgattam neked is, mert meg akartalak érteni hogy miért vagy ellensége a szabadenergia elterjedésének és az információk közkinccsé válásának. De nem jöttem rá, ezért leírhatnád magyarul és érthetően hogy miért nem akarod azt hogy a szabadenergia infók mindenkié legyenek. A korábbi hozzászóló által említett kiégés jelensége egyik magyarázat lehet. A kiégett emberek szokták lebeszélni másokat arról amitől ők kiégtek. Én is kiégtem, de én a rabenergiától, ezért amint tapasztalhattad én meg arról akarok mindenkit lebeszélni.

2015. nov. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!