Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1931/1938 béláim2000 ***** válasza:

"mert együtt talán több eséllyel tudtok összehozni valamit"


Na de tényleg,most komolyan.Szerinted mit milyen formában kellene keresnünk.Mi lenne a realitás,mit milyen formában kellene kutatni.És miért.


Nyilván te is sejtheted,hogy ez a kijelentés így édeskevés még akkor is ha vér komolyra gondolom.

Tehát ha a megtisztelő inspirációs szavaidat (mások felé) komolyan gondolod,akkor legyél kedves megtisztelni a válasszal is.Ellenkező esetben sajnos kénytelen vagyok azt mondani,hogy te sem vagy különb az ide írogatóknál.(én is csak ide büfögök,de semmi konkrétumot nem vagyok hajlandó mondani)

2018. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1932/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Együtt sokmindent létre lehet hozni,egy kivétel van:A lehetetlent együtt SEM lehet létrehozni.

"""Egy dolog biztos: mindig is volt és mindig is lesz ingyenenergia."""

...hmm.Nevetséges.

Miért vagy ebben olyan biztos?Pont abban ami sosem volt és soha nem lesz.

2018. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1933/1938 béláim2000 ***** válasza:

Nos erről beszéltem.Bárhol bárki is volt nyitott az értelmes párbeszédre, mindig is csak hallgatásba torkollott az egész.



"Abból soha nem lesz megoldás! "


De a hallgatásból sem.

2018. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1934/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Hmmm...Értelmes párbeszéd az ingyenenergiáról?

A "feltalálók" nem beszélnek...inkább lapítanak,amikor konkrét kérdésekre korrekt választ illene adni.

2018. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1935/1938 idegen.1 ***** válasza:
JózseFM!Hová tűntél?
2018. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1936/1938 anonim válasza:
100%
Én is tagja voltam a fórumnak, fel is töltöttem egy fizikai modellezző programot a gravitációs motorjaim ötleteivel és scriptekkel, melyekkel végtelen számban lehetet kipróbálni különböző súly és kar kombinációkat egy keréen... majd a fórum eltűnt. De van egy jó hír. Van egy újabb ingyenenergia gépekkel foglalkozó fórum, ami nem is annyira új: [link]
2018. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1937/1938 idegen.1 ***** válasza:
91%

Remek!

Fénykapu II.változat.

De van egy jó hírem:Ingyenenergia nem létezik.

Nincs,sosem volt és nem is lesz!

Azon egyszerű természetes oknál fogva,hogy:LEHETETLEN.

2018. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1938/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Jajj neemáá?!! Mivel foglalkozik az a semmivel nemfoglalkozó fórum?Orgongenerátor.Gratula. Elkezdték oszt jól abbamaradt.


JÓZSI hol vagy??? Segítsd a népet!

2018. szept. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!