Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1641/1938 béláim2000 ***** válasza:
25%

Beszéltem egy illetővel.Mindenáron mágnesmotort akar csinálni.A szerencsétlenje olyanokkal példálózik amiről a lüke is látja,hogy átverés.Egy rahedli "szerkezet" van a polcán de egyik sem megy három fordulattól többet.Van egy berögződött elmélete de nem tágítana mellőle.

Pont ilyen ez a nem válaszoló ember is.

2016. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1642/1938 béláim2000 ***** válasza:
25%

"Egybe írva nem megy át.

Minden kérdésre válaszolj Józsefem mert különben elkönyvellek idiótának! "

Én már régen elkönyveltem annak,sőt.Mivel összevissza hadonászik a kijelentéseivel így még ráadásul a legrosszabb emberfajta.

H.A.Z.U.G.

2016. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1643/1938 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam már hogy rohanok újra összerakni a reed relés áramkört hogy HD minőségű videót dobhassak ide bele a feneketlen kútba, ahova minden belemegy de ki nem jön onnét semmi. Ráadásul egy működő mágnesmotort is kifejlesztek és felrakok mellé, mivel a mágnesmotorokkal is előszeretettel szoktak mások a Szabadalmi Hivatalba rohangálni. Ha lesz időm akkor az ívkisüléses többletenergia áramköröm is Moray és Tesla autó energiaforrássá fejlesztem és a részleteket felrakom ide, mivel valaki azt is leszabadalmaztatta és várja hogy más hülye elvégzi a munkát ő meg meggazdagszik belőle.

Nem vagytok egy kicsit eltévedve? Más dolgozik, kikaparja a gesztenyét, ti meg elvárjátok hogy a részletek kerüljenek fel ide mert Hétfőn 8-kor nyit a Szabadalmi Hivatal? Persze az én bűnöm is volt mert elkotyogtam hogy a reed relés parametrikus áramkör működött. Egyébként az volt a 2. működő parametrikus rezgőköröm, az 1. egy telítődő vasmagos volt és azt az Energitech Egyesülettől személyesen látta is valaki. Na, mit "hazudjak" még... Ja, Ruslan Kulabuhov "TV Yoke" áramköre jelenleg úgy működik hogy a tápegységet a rövidzárlati áram többszörösével terheli, vagyis visszahat a bemenő oldalra. Az sem titok hogy az is telítődő vasmagos és frekvenciát sokszoroz, 3, 5, 7, stb. páratlan egész számúvá, ahogy a telített vasmagos (mágneses) frekvenciasokszorozók is teszik, ami véletlenül szintén orosz találmány. Ezt is elárultam, úgysem fogja senki utánépíteni mert még a reed reléset sem sikerült lemásolniuk. Kész áramkörrel jöjjek, csak arra adnak másoknak szabadalmat. Persze, sietek.

2016. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1644/1938 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az ívkisüléses áramköröm leszabadalmaztatása nem a bunkóság netovábbja volt? Az illető még arra sem volt képes hogy a pofon egyszerű kapcsolási rajz és leírás alapján önmaga reprodukálja, akár a reed reléset sem. Én adtam neki készen egy működő áramkört, majd miután a KFKI fizikus ismerősei is kijelentették hogy egyértelműen többletenergiás (mivel önmaga persze még mérni sem volt képes megbízhatóan), leszabadalmaztatta a nevére. Arra már képes volt.

Csak azt nem értem hogy önállóan miért nem képesek még segítséggel sem dolgozni ha karriert akarnak belőle? Miért kell ahhoz egy hülye aki a munkát elvégzi? Ez valami keleti blokkra jellemző beütés lehet, ahol sportot űznek a mások kárára történő meggazdagodásból. Vagy csak űznének, mivel Moray készülék azóta sem fejlődött ki az említett szabadalomból és így nem is fog.

2016. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1645/1938 anonim ***** válasza:
100%
Egy cseppet sem lepődnék meg azon ha Enzo működő mágnesmotorjáról is lenne magyar szabadalom, természetesen nem Enzo nevén. Csak így tovább, ez aztán ösztönzi a feltalálókat a sikeres munkára és a részletek közkinccsé tételére, övék a munka másé a haszon.
2016. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1646/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%
Ne készits róla kis videót.Még a végén làtnànk a munkàdból valamit.Csak ha ezt em teszed akkor miért írogatsz itt?? Csak hencegsz mindennel.
2016. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1647/1938 anonim ***** válasza:
100%
Videó alapján sem fogod tudni beüzemelni. Például azért nem mert a trafón nem szokott rajta lenni a BH-görbe alakja és ezért nem látható hogy minél soványabb BH-görbe szükséges ide. Ezért a következő lépés az lenne hogy küldjem el postán. Viszont ez már lejárt lemez, ami a szabadalmaztatással végződne most is. A változatosság kedvéért inkább előre haladni kéne.
2016. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1648/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Miért írogatsz ide.

???Mi a célod vele??

2016. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1649/1938 anonim ***** válasza:
100%
Az lett volna a célom hogy beinduljon egy önkéntes csapatmunka vagy egyéni magán feltalálások és megjelenjenek a piacon az ilyen készülékek. Az mindegy lett volna hogy infó megosztó csapatmunkában történik vagy magán feltalálók bukkannak fel. De egyik sem megy. Ezért magam folytatom tovább magányos farkasként és nem akarok ide írogatni többet.
2016. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1650/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%
Màr neharagudj de ezzel a metalitàssal amit mutatsz?
2016. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!