Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1721/1938 anonim ***** válasza:
100%
No de befejeztem a fórumozást, nincs értelme földönkívüli idegenekkel viaskodni.
2016. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1722/1938 anonim ***** válasza:
100%

A mellébeszélés mesterei.Majd kétezer hozzászólás és szinte semmi konkrétum.Na jó,egy-kettő.Nyilván egy nemlétező vagy legalábbis hivatalosan a témát is kerülő szakzsargon "tényeit" nem kell a nagyközönségnek bemutatni hiszen azt mindennap használjuk.Talán értjük is.De ha már valaki előrukkol olyan kijelentésekkel,hogy

-több-ingyen-hatásosabb- akkor azt ha kérik (és miért ne kérnék) illene megmutatni hogyan is vagy miért is az.Ha egy ilyen szerkezettel előáll valaki minimum körberajongják a haszonlesők.Is.Legalábbis a matéria szerint.Ezt kerülnék az "állítók" ,ettől félnének?Vagy a társadalomból kiemelkedő részt szeretnének vállalni?Esetleg a frusztráltabb tagjai általában azzal a céllal figyelnek másokat, hogy általános véleményt formáljanak róluk ill másokról, emiatt pedig könnyebben elfogadják a mellébeszélést?Vagy annak kikövetelését.Melyik elem lehet ez? És miért a tagadók?Mit nem értenek a világból?Vagy félnek felfedezni a világot, annak keserveit,lehet-e még fokozni?Félnek a szörnyűségektől?

És miért az?Mert saját maguk is azok,félnek a változástól a jó meleg helyzetük elvesztésétől? Esetleg beléjük vésték a -járt utat a járatlanért- elvet?

Az emberek alulinformáltságára illetve félrevezetésére hivatkozva rengeteg politikai párt indított tájékoztató "foglalkozásokat", amelyek során az emberek nem tanulják meg még mindig kiszűrni azt ha valaki mellébeszél.(ezért tartunk itt ezért volt olyan amilyen)

Pont mint itt jó néhány hozzászólásban.

Mi a megoldás?

Eltaposni ilyen olyan módszerekkel akár trágár kifejezéssekkel azt aki állít valami de valamilyen okból képtelen nem a tömeget,de néhány embert maga köré állítani?

Vagy aki tűzzel vassal (saját frusztráltságánál fogva)

küzd a változás -lehetősége- ellen azt félre állítani?

Egyáltalán ki mondhatja meg?


És máris elfelejtettük az eredeti kérdést.

2017. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1723/1938 anonim ***** válasza:
83%
Azért vegyük azt is számításba,a 2000 hozzá szólásból 800 az idegené aki nem csinál mást ezen az oldalon csak sérteget és ellent mond bár mire a témával kapcsolatban Mindenhez tökéletesen ért átlátja az átláthatatlant, ő már a létező, létezhetetlent is kipróbálta, megépítette, és nem működött. Ez az oldal erről szól.
2017. jan. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1724/1938 anonim ***** válasza:
82%

Egy ember sohasem fog átlátni mindent.Ezért a 800 oldal,ezért ,mert jobban tudja érvényesíteni az akaratát.De nem a bölcsességét.Ha bölcs lenne tanítana,és nem használna olyan kifejezéseket a másikra mint ......

Mindazon által ő sem rukkolt elő a munkájával.Tehát valószínűleg csak szájhős.Vagyis a mellébeszélés egyik nagymestere.

2017. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1725/1938 anonim ***** válasza:
82%

Mivel egy ember sem lehet mindent tudó így érdemesebb megosztva közösen fejleszteni.Ha van rá kedv és önzetlenség!!!Mivel sem önzetlenség sem tudás nincs ezért tarunk még mindig itt.Ezért tudta azt mondani annak idején a -mindenhatótudó- hogy "azt nem tudja a III VH-t mivel vívják,de az utána levőt biztosan bunkósbottal"

vagy mi.És máris ezt jegyezte meg az ember nem pedig azt,hogy elkerülje ennek bekövetkeztét.

Megint helyben vagyunk.


Frappáns hozzászólást írt egy témához egy illető :

"Hálistennek a relativítás és kozmológia ismerete einsteini szinten már minden magyar alapműveltségéhez tartozik, így teljesen megalapozott kritikával élhet azzal az érvrendszerrel, hogy amit ő nem tud, az nincs is, nem is lehet....."

[link]


Érződik belőle?Sugárzik?


Érdemes elolvasni egy másik cikkre reagáltak minőségét is:

[link]


Azt is érdemes majd nyáron olvasni miképp állítják(nemcsak a cikk írói hanem az a bizonyos munkacsoport is másokkal együtt) pont az ellenkezőjét.Mindig ügyelve arra,hogy a "társadalom" kellőképpen reagáljon rá,vagyis az ingerküszöbét kellően túllépje.Így már csak az aktuális kérdésre reagálnak s feledik a racionalitásokat,feledik mit is állítottak előzőleg.


Ők is a mellébeszélés nagymesterei.

2017. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1726/1938 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek veled maximálisan.Csak sajnos ezzel nem halad előre az egymás segítése.Ezen, és az ehhez hasonló oldalakon .Észrevettem, minden oldalon van egy "idegen" aki ezzel a negatív hozzá állással szétveri mindenki gondolkodás menetét.
2017. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1727/1938 idegen.1 ***** válasza:
79%

"Egy ember sohasem fog átlátni mindent."

ez így van...nem is kell és nem is lehet.Azért engedd meg,hogy ebben az ügyben segíthessek.

Nyugi!Tisztán látok már a témában.

Talán az a probléma hogy nem tudom bizonyítani valaminek a NEM létezését?

Tudod miért nem lehet bizonyítani valamiről,hogy nem létezik?

...mert NINCS!

Bizonyítani azt lehet ami van és működik.

Eltaposni ilyen olyan módszerekkel akár trágár kifejezéssekkel azt aki állít valami de valamilyen okból képtelen nem a tömeget,de néhány embert maga köré állítani?

Vagy aki tűzzel vassal (saját frusztráltságánál fogva)

küzd a változás -lehetősége- ellen azt félre állítani?

Egyáltalán ki mondhatja meg? "

Mondjam?

A hülyeségek mellé állítani embereket annyi mint hinni...valamiben/valakiben/valakinek...

A változás lehetősége nem az ilyen badarságokban van.

Aki változtatni akar az változtatni tud,mégpedig úgy hogy nem a zsákutcákat járja és nem a sötét kerek erdőben kóvályog évekig...vagy talán életfogytig mint ez a bugyuta Józsi.


"Azért vegyük azt is számításba,a 2000 hozzá szólásból 800 az idegené aki nem csinál mást ezen az oldalon csak sérteget és ellent mond bár mire a témával kapcsolatban Mindenhez tökéletesen ért átlátja az átláthatatlant, ő már a létező, létezhetetlent is kipróbálta, megépítette, és nem működött. Ez az oldal erről szól."


Jól látod!

Nem azért vesztegetem el az időmet és még sok minden mást,hogy a tapasztalataimat megtartsam magamnak.

Sajnos tetszik vagy nem,az igazságot nem titkolhatom.


"Egyetértek veled maximálisan.Csak sajnos ezzel nem halad előre az egymás segítése.Ezen, és az ehhez hasonló oldalakon .Észrevettem, minden oldalon van egy "idegen" aki ezzel a negatív hozzá állással szétveri mindenki gondolkodás menetét."


Te idióta!

Azt nem vetted észre,hogy minden oldalon hány olyan marha van mint Te?...Egy értelmes gondolatod sincs,de terjeszted az okosságokat amit nálad is nagyobb barmok elültettek a híg agyadba.

Bűn az is ha elhiszed te félfejű.

Minek van a fejed?Hmm?

2017. jan. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1728/1938 anonim ***** válasza:
78%
Na idefigyelj,te agya beteg barom Az írásaidból kiderül nem csináltál te soha egy gépet sem,csak okoskodsz itt minden oldalon,és sértegetsz mindenkit.Neked nem is kell gép elméletet felhozni ahhoz,hogy bárkit elküldj a melegebb éghajlatra, én azt látom beteg vagy Szerintem keress fel egy Pszichológust aki a felsőbbrendű agyadat kicsit jó irányba vezeti EZT KOMOLYAN GONDOLOM.De nagyon hozzáértőt keress mert nagyon nehéz lesz a munkája. Ne haragudj ISTENKE,hogy megpróbáltam kijózanítani a fejedet, tudom nem lehet, így ezek után akármit is írsz ezen az oldalon Számomra a nevetés TÁRGYA
2017. jan. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1729/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Tényleg számodra az derült ki az írásaimból,hogy nem csináltam semmit?

Sajnos tévedsz.Megcsináltam mindent,lemértem...először persze elfogultan később már gyanakodva és elfogulatlanul.

És mivel már pontosan tudom az igazságot,ezért bátran vállalom a véleményem.Biztos vagyok a dolgomban,mert tudom azt amit Te még nem.

Sajnos neked egy élet kevés lesz hogy megérts egy viszonylag egyszerű dolgot.

Meg sem próbáltad még reálisan nézni ezt a primitív kérdést/szabadenergia/

Érdekes módon vannak emberek akik ösztönösen vagy valahonnan tudják,hogy ilyen nincs.

Előttük szégyellem magam hogy nekem mennyi munkát és időt kellett elpocsékolnom arra amit ők "csak úgy"tudnak.

Érted tökfilkó?

2017. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1730/1938 anonim ***** válasza:
70%

Idegen, a képen látható bennszülöttek is szerintük jól reprodukálták a földjükre érkező istenek repülő szerkezetét, de az mégsem repült:

[link]

Te is mint írtad, mindent jól csináltál. Például a Müller generátort megépítetted elektronika és know-how nélkül, majd megforgattad és kijelentetted hogy az egy normál generátor hatásfokát sem érte el. Arra nem gondoltál hogy know-how is szükséges lehet hozzá? És hogy első lépésként ahhoz kellett volna hozzájutni?

2017. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!