Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kokárda holnap. Szerinted?

Kokárda holnap. Szerinted?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap az iskolával /pontosabban az osztállyal/ elmegyünk megemlékezni a forradalomról. /Nem tudom, mért pont holnap, de akkor megyünk. :)/


Arra gondoltam, hogy kitűzöm a kokárdámat. Erről mi a vélemények? Nem szeretnék én provokálni senkit. Ezt is azért kérdezem, mert tavaly szintén hamarabb tűztem ki /mivel úgy vélem, hogy nem csak 1 nap kell megemlékezni.../. Meg is lett az eredménye... Sorra kaptam a jelzőket, hogy náci, nyilas, fasiszta vagyok. Meg hogy, hogyan képzelem ezt stb...


Tehát szerintetek holnap megjelenhetek kokárdával?


16/F


2010. márc. 7. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Vigyél magaddal aztán meglátod. Az ilyen megemlékezésekre általában kell, de ha senkin sem lesz, akkor lapulhat a tatyódban. (gondolom nincs szükséged rá, hogy a tanáraid gondoják sorra a jelzőket...)
2010. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ne hagyd magad , menj kokárdába.

Én egyszer egy piros-fehér-zöld szalagba mentem el iskolába , és az osztályfőnök levetette , hogy ezt ő nem tűri. A saját országának zászlaját? :(

Ha kokárdába mész az nagyon szép dolog.:)

16/F

2010. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
basszus nehogymár olyan országban éljünk ahol nem lehet kitenni egy kokárdát amikor akar az ebmer, tegyél amit akarsz, amíg nem egy pirs fehér zöld lepedőben mész nem lehet veled baja senkinek
2010. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vedd fel. Inkább azt kellene megszólni aki nélküle megy.
2010. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Kokárdát csak márc.12.-én szokás viselni,máskor nem.Először a Fidesz járatta le,most pedig a Jobbik.Ezért nem nézik jószemmel,ha valaki a kokárdával vagy zászlóvak "bizonyítja" a magyarságát.Tanulj inkább.és azzal bizonyíts.
2010. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Bocs.márc.15.-én
2010. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
ha a márc. 15-ei forradalomról való megemlékezésre mész, sztem addig nyugodtan kiteheted... hiszen a kokárda épp ezt a megemlékezést jelképezi... de 15-én és az ezzel kapcsolatos ünnepségeken kívül tényleg nem illik viselni (egy jobbikos)
2010. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

18:34:

A Jobbik hogyan járatja le?

Megválaszolnád?

2010. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Arról még nem hallottam, hogy a FIDESZ, hogyan járatta le. Illetve a Jobbik. Esetleg elmondanátok? :)
2010. márc. 7. 18:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el mégegyszer a kiírásod. "provokálni"???? Kokárdával? KIT? Nehogy már egy nemzeti jelkép szúrja a szemét bárkinek!

Nyugodtan viseld, amikor úgy érzed. Én előtte egy héttel szoktam kitűzni, és két hétig hordom. Egyébként meg lyukas zászlót viselek.

Tűzd ki nyugodtan.

2010. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!