Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire "félős" a...

Tényleg ennyire "félős" a magyarság?

Figyelt kérdés

Most éppen a migránsoktól félnek sokan, elveszik házaikat stb. szöveg. Van mikor a romáktól félnek nem mernek utcára menni. Van hogy félnek a banktól, a rendőrtől, vagy éppen mindenkitől. Ja kihagytam, vannak kik szerint terroristák a migránsok.

Szóval ilyen félősek lennénk mi?

De kérdezem én akkor hol az a sok hazafi és aki megvédené az országot? Hol vannak a kemény legények akik beszólnának és ütnének magukért?


2015. szept. 7. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

1.Van csúsztatás bőven a kérdésedben.

Ha annyira vicces szerinted, hogy félnek egyesek a cigányoktól, akkor várlak Borsodban és lehet bizonyítani.

2.A legtöbbet már előállították, anélkül, hogy bármit elértek volna, mert egyesek hisztiztek.

2015. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ózdon nőttem fel. Vicces hogy ilyet írsz hogy "vársz". Én mindig kijöttem mindenkivel...


Aha. Miért is állították elő őket? Ja azokról beszélsz akik autókat borogattak meg gyújtogattak? Maszkban meg sálban...arc nélkül...

2015. szept. 7. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

A magyar jellemzoen nem felos nemzet, csak nem tul osszetarto es mindig olyan iranyba acsarkodik ahol eppen az aktualis temat gondolja. Amikor baj van, igen is osszeallunk mint a teszta es barkivel szembe megyunk, mert valojaban vadak vagyunk.

Mit akartal kihozni a kerdesedbol? Vagy csak valami veszekedest akartal szitani? Nem veszed eszre, hogy a kerdesedben bele kotsz a sajat fajtadba? Tanulj meg provokalni, mert ez gyengere sikeredett.

2015. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

1.Aha, szinte gondoltam, hogy kijöttél.

A rendőrségi statisztikát meg hamisítják Ózdról és valójában maga a menny.

Ettől függetlenül még mindig várlak, garantálom hogy itt nem fogsz tudni kijönni :)


2.Mondjuk a Gárda, Tolvajkergetők, romagyilkosok meg a többi csoportosulás.

Minek mennek oda a rendőrök, ha szegény félős cigányoknak nincs mitől tartaniuk?

2015. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Én éltem 2 évig Tiszaroffon. A falu háromnegyede cigó. Az életben nem kötött belém senki, pedig volt, hogy konkrétan egyedül voltam fehér ember a reggeli buszon. Voltam kint Jordániában, Törökországban többször is (igaz turistaként), soha nem bántott senki ott sem. Nem vettem észre, hogy meg akarnának ölni, kirabolni, bántani. De hát, nagyon jó előre rettegni, félni mindentől. A magyarok egyszerűen nem bírják elviselni az ismeretlent (tudom, mert én is ilyen vagyok), és elkezdenek rettegni. A rettegés pedig egy idő után gyűlölettel tölti el őket.

Nyilván akinek a cigány szomszédja elviselhetetlen, az azt fogja hinni, hogy minden cigány rossz, ha az arab szomszédja elviselhetetlen, akkor minden arab rossz lesz a szemében. Ez az egybites gondolkodás. Nem tudsz vele mit csinálni...

2015. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3: Összetartás nincs...ezért félősek. Összefügg.

Amúgy miért provokáció? Te is látod hogy ez a probléma...

A saját fajtád kártya meg nem igazán menő hidd el. Te gondolom a saját fajtáddal mindenben egyetértesz. Ugye?


4: Nekem nem kell statisztika. Éltem ott, vannak ismerőseim ott, hazajárok Ózdra!

Nyugodtan írd meg privátba a címed és egyeztetünk és megyek. (Persze ha komolyan írod.)

Cigány kártya? Ennél nem tudsz jobbat? Rasszista vagy látom...

2015. szept. 7. 15:02
 7/14 A kérdező kommentje:

5: Lehet nem megy a szövegértés neked, azt írtam: "Ózdon nőttem fel". Egy szóval sem hogy ott élek még.

em vettem fel hitelt, megdolgoztam mindenért. Igaz kezdetben nem a legjobb cuccaim voltak és a legjobb albérlet, de én nem elmulattam a pénzt hanem gyűjtöttem!

Te is látom rasszista vagy...szóval örülhetsz. Az utcán is így mered mondani vagy csak itt???


6: Na ez egy jó írás volt! Egyetértek!

2015. szept. 7. 15:05
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ez náci kártya részedről.

Kérdezted, hogy hol vannak a kemények?

Megneveztem a csoportokat és hogy annyira kemények, hogy a rendőröknek kellett kimenni.

Nem érdekelt téged.

Illetve a statisztikát felhoztam, ami téged szintén nem érdekel.

Ezzel láthatóan jól pofára ejtettelek, most meg hisztizel.

További kellemes délutáni időtöltést..

2015. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kispajtas, en azert nem vagyok osszetarto, mert a sajat utamat jarom az eletben es nem tul eros bennem a falkaszellem. Mondhatni egyedul is megallom a helyem az eletben.

Nem baj ha nem erted, nem dolgom a kiokositasod.

2015. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Andizsuzsi ***** válasza:
pirézeket kihagytad...pedig az sokat elmondott
2015. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!