Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire "félős" a...

Tényleg ennyire "félős" a magyarság?

Figyelt kérdés

Most éppen a migránsoktól félnek sokan, elveszik házaikat stb. szöveg. Van mikor a romáktól félnek nem mernek utcára menni. Van hogy félnek a banktól, a rendőrtől, vagy éppen mindenkitől. Ja kihagytam, vannak kik szerint terroristák a migránsok.

Szóval ilyen félősek lennénk mi?

De kérdezem én akkor hol az a sok hazafi és aki megvédené az országot? Hol vannak a kemény legények akik beszólnának és ütnének magukért?


2015. szept. 7. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Én félős vagyok igen és meg is van rá az okom. Félek, hogy itt a határ mellett egyszer rám törik az ajtót, mert már fogtak bevándorlókat a szomszéd utcában.


hogy hol van a sok hazafi? Ellehetetlenítik őket, mert itt mindig az élősködők az elsők.


Elárulom neked, a bevándorlók között EGÉSZEN BIZTOSAN VAN TERRORISTA és azért csak imádkozhatunk, hogy kevés legyen. Ezt senki sem tudja megmondani, de biztos lehetsz benne, hogy az is akad szép számmal.


Aki fél, az mind okkal - joggal teszi.

2015. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
"Én éltem 2 évig Tiszaroffon." az egy rendezett falu próbáld ki bőt vagy burát persze itt sem ütnek agyon ha alkalmazkodol a putris életvitelükhöz és nem szólsz semmiért
2015. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"pirézeket kihagytad...pedig az sokat elmondott"


És arról nincs kutatás, hogy miért utálják a pirézeket? :)

Ha már egy rasszista kutatással példálózol(legalábbis vicces, hogy megkérdeztek ezer embert és ebből akarnak levonni következtetéseket az országra)


Egyébként vicces hogy az rasszistázik, aki előtte magyarozott.

Félelmetes, hogy 2015-ben mindig ott tartunk, hogy ennyit nem fognak fel egyesek.

2015. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ott vannak ahol a sok fasisztától rettegő turbóliberátor, azaz az olyan mint te. :D
2015. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!