Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan érhető el a leghatékony...

Hogyan érhető el a leghatékonyabban a tömegtájékoztatás?

Figyelt kérdés

A kérdés a mai hazai politikához kapcsolódik, és a legszélesebb társadalmi köröket, egységeket, közösségeket, magánszemélyeket kívánja megcélozni.

Segítségeteket köszönettel várom!

KritikusTömeg



2016. jan. 13. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
kormányváltással
2016. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszát, ami sajnos a "favicc" kategóriába tartozik mostanság. Ezzel NEM Önt minősítem, hanem az opciót. Mert jelenleg nem az, ugyanis nincs mire váltani.

A tényleges lehetőségeket keresem.

Mindazonáltal még egyszer köszönöm.

2016. jan. 14. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Megdöbbentő, hogy senkit sem érdekel ez a az érdekes kérdés, ami feltettél.


Egész országunkat sújtja egy nagyon hatékony információs blokád. Van még egy rádióadó (a Klubrádió), ami már csak Budapesten és az interneten hallható. Van még néhány hetilap (Élet ÉS Irodalom, HVG stb.) ami nem a kormánypropagandát terjeszti. Szerencsétlen címe miatt sokan azt hiszik, hogy a Magyar Narancs még mindig Fidesz-közeli lap, ezért nem veszik meg. Ismerőseid között terjeszd ezeket, vagy az általad jónak tartott hírforrásokat.


Talán lehetne egy olyan mozgalmat indítani, hogy az 1-2 nap alatt kiolvasott hetilapot továbbadjuk olyanoknak, akiknek internetre, lapelőfizetésre nem telik. Vannak olyan kistelepülések, ahol nem is lehet normális lapokat kapni. Aki rendszeresen jár ilyen helyekre, vihetne magával már kiolvasott, de még nem elavult tartalmú hetilapokat. A kultúrát nehéz betiltani, csak nehezíteni lehet a hozzáférést.

2016. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én olyan lehetőségeket keresek (civilként), ami 1-2 hónap alatt csúcsra járhat, és az elképzelésemet erkölcsileg és tevőlegesen is támogatni tudná. Bár az utolsó mondat homályos, tudom, de még nem jött el az ideje ismertetni azt.Addig azt rejtse csak jótékony homály és lövészárok. :)
2016. jan. 15. 04:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig 1-es vagyok, de jobban átgondoltam a dolgot, és már nem vagyok annyira borúlátó. Jó látni, hogy 1%-kal csökkent a hasznossági mutatóm, ami azt jelzi, hogy olvastok.


Nem kell pénzt és energiát pazarolni a tömegtájékoztatásra. A nyelveket tudó, iskolázott, egészséges fiatalok az interneten már most is minden fontos hírforráshoz hozzájutnak. Ők el is hagyják az országot, de nem kár értük. Sokkal többen vannak azok az öregek, betegek és szakképzetlenek, akik itthon maradnak, és majd felépítik az új atomerőművet, az olimpiai létesítményeket, és ezek nyereséges üzemeltetéséből felvirágoztatják az országot. :)

2016. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Macskavideó a frászbukon és milliók fognak tolongani:)
2016. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!