Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Háziorvosi asszisztensnél a...

Háziorvosi asszisztensnél a rendelési idő teljes munkaidőnek számít?

Figyelt kérdés

A háziorvosok általában 4 órát rendelnek.

Az asszisztensek tehát 4 órát dolgoznak.

Ilyenkor őket részmunkaidősnek számítják?


De láttam már máshol az egészségügyben is,ahol nem 8 órát dolgoztak,pl pszichológus rendelési ideje 6 óra volt.


Ilyenkor a nyugdíjat pl hogyan számolják nekik?


2017. jan. 24. 14:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az édesapámnak nemrég volt műtétje,és neki a vérhígítót magának kellett adnia,illetve én adtam neki.
2017. jan. 25. 08:44
 12/12 anonim ***** válasza:

én ezt értem... de nem mindenki képes magát megszúrni, és nem mindenkinek van segítsége, hogy ezt megtegye helyette. szóval igenis vannak sokan, akik pl műtét után minden nap elbattyognak az orvoshoz, hogy adja be az injekciót.

én pl legutóbb a derekamra kaptam fájdalomcsillapítót. minden reggel mentem a háziorvoshoz, ahol rendelés előtt vagy rendelési időn kívül az asszisztens beadta nekem. hétvégén pedig ugyanígy mentem a városi ügyeletre, ahol szintén az asszisztens adta be.

2017. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!