Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Légiósok! Tudtok érveket...

Légiósok! Tudtok érveket mondani a Légió mellett?

Figyelt kérdés
Megéri úgy választani, mint életcélt, mint hivatást? Lehet szeretni? Milyen embereknek ajánlanátok a próbálkozást? Olyan dolog a Légió, amiért az embernek érdemes küzdenie? Boldoggá tesz?
2010. júl. 27. 03:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm légiós. (francia idegenlégió)

Az túlzás hogy szereti csinálni....A pénzért csinálja mint mindenki.

Rengetegszer vannak életveszélyben, több "munkatársa" is halt már meg mellette.

Kereset: zűrös hónapokban (sok életveszély, állandó bevetés) havi 1-1,5 millió (forintba)

Amikor csak "alapoznak", edzenek, kevés a bevetés 600-700 ezer forint körül keres.


E mellé jön még hogy 42 évesen nyugdíjba mehet.

2010. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

[link] ..itt minden le van írva feketén fehéren


szerintem akkor jó elmenni, ha fiatal az ember...17év a minimum..ha valaki elmegy a minimum 5évre, 22-23éves mire visszajön = előtte az élet, azt csinál amit akar, van rengeteg tapasztalata, pénze, még egy állampolgársága, és egy háttere, ahova visszamehet, ha nem talál neki tetsző munkát.

2010. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két hozzászólást. Hát igen a hivatalos oldalak. Szerintem csak felületesen, csak a lényeget közlik, azért szerettem volna személyes tapasztalatokat meghallgatni. Olyan munkát, vagy hivatást szeretnék ami nem unalmas, "kalandos", izgalmas. Másrészről szeretnék rendben becsületben élni.
2010. júl. 27. 12:58
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Én ugyan így vagyok vele, ahogy te, kérdező.


Ha nem lennék lány, már biztosan tudnám, hogy a francia idegenlégióba szeretnék menni....

2010. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

lehet valasztani ugy mind elcelt, a gond az hogy megvaltozik a velemenyed... jo erveket akarsz?

ojan helyekre jutsz el amirol meg nemis almodnal

joll esik a szabadsag

ertekeled a noket egy jo idei bezartsag utan

hetvegenkent furodhetsz a foldkozi tengerbe, persze nem minden hetvegen

mindig van egy keves penzed, van szalasod es foznek rad

szeretnek a 25 ev koruli csajok

2010. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm Utolsó. Ha már írtál... mik azok amik ellene szólnak szerinted? Érdemes választani? Lehet valakinek ez az élete?
2010. aug. 1. 18:49
 7/14 anonim ***** válasza:
2ora mulva valaszolok boveben most nincs idom.
2010. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Roszatis tudok mondani. Eloszoris a legio nem ojan mint regen.az idosebek eszt alais tamasztjak. Nincs anyi kaland. Nem a vilag legjobb hadserege, sok ertelmetlen munkat csinaltatnak, nem mindig al ki meleted a legio. Nem ojan mint egy csalad. Inkab sok ellenseg egymasra utalva. Megvaltozik a vilag nezeted. Hianyzik a szabadsag, nem lesz normalis kapcsolatod. Ojan dolgokatis kiprobalsz amiket maskep nem. Csalodni fogsz mer ugyjosz ki hogy kommando meg minden es nem azt kapod, soha nem lesz eleg a penzed. Jobol roszbol van boven.
2010. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Most kicsit csalódtam. Írtak egy fórumon légiósok és azt írták hogy tényleg olyan mint egy "család" :(

Nem gondoltam volna hogy nem a kalandról(kinek mi a kaland) szól... és azt hogy még ellenségeid is vannak nem gondoltam volna... hát sajnos ez van.

Kicsit elbizonytalanodtam most.

2010. aug. 1. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:

igen enis olvastam ojanokat mielott ide jottem volna,rengeteg videot megneztem es tenyleg aszt hittem hogy egy szuper dolog fog itten tortenni.

voltak es vannak mostis kalandjaim, de az a baj ebben hogy mondjuk egy egy honapos kaland utan jon 2 honap semmit teves ami nagyon letori az embert, a legion beloll nem csaladok vannak hanem klanok itten maffianak hivjak; es ezekkozul a magyar maffia a legeszetartobb, de ha egy ojan alak vagy akkor kikozositenek...magyarkent sok ellensegre teszel szert folleg akkor ha kiis mutatod amit gondolsz, nekem addig semi bajom nem volt sem a feketevel sem a ferdeszemuekkel amig egyutt nem kellet elnem veluk azota utalom oket; ami enngem ert csalodas hogy annak ellenere hogy allitolag mindenkit egyforman kezelnek kulombseg van...ha benyalsz haladsz a letran, ha meg igazsagos vagy akkor maradsz a godorbenn.

az egyik valaszolo aszt irta hogy az ismerose meselte h tarsait elvesztette itten.....mamar ienis ritka, lassan 6 ev alatt 4 halott van aki golyo altal halt meg....a tobbi az balesetben, karambol meg iesmi. az idosebbek nagy resze elmegy innen nem varja meg a nyugdijt, van aki 5 van aki 10 evel megy el de van aki 2 esetleg 3 ev utan ledezertal, ami ebben megdobbento az hogy ormesterekis dezertalnak. na de hat ha kap jobb helyet akkor miert ne??

nekem egyenlore tetszik, meg vannak kalandjaim most hamarosan viszen ki kulfoldre, szoval meg jo; de nem bisztos hogy ugyan eszt fogom mondani fel ev mulva.....aszt tanacsolom ha akarod probald meg es gyozodj meg magad...ha tetszik maradsz, ha nem mesz.....

ha ram halgatsz aszt csinalsz amit akarsz

2010. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!