Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Légiósok! Mennyire kemény a...

Légiósok! Mennyire kemény a mentális kiképzés?

Figyelt kérdés
Milyenek konkrétan a pszichikai vagy mentális tesztek? Hogyan teszik próbára az embert lelkileg? Vagy a tesztekben mik szerepelnek így pontosan milyen kérdések?
2010. júl. 29. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a bejutashoz van egy psziho teszt..nagyon balfek kell legyel ahoz h elvagjanak...szoval nem nehez.

ha bejuttal akor jon a terheles...azzal butitnak a legjobban le ha nem hagynak pihenni meg enni.

a faradsag es az ehseg az nagyon jo tanar..sokat felejtesz foleg ojan dolgokat amik nem fontosak.

2010. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokat felejtek? Miket? Jó irányba edződök lelkileg vagy rosszba? Jó dolog amire ott tanítanak? Nagyon megköszönném ha még segítenél:)
2010. aug. 1. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

ez szemelytol fugg van aki jo van aki rosz iranyba megy...

nekem nem tett roszat...es azt amit elfelejtettem azt nem is bannom.. a felejtest ne oanra ertsd hogy most total kimosak az agyad...amugy a kikepzes sem egyezzik mindenki maskepp eli meg....amugy ha ide akarsz joni gondold meg ketszer, nem a veszely miatt vagy az iesmik, feladod a civil eleted es itt soha nem fogsz anyit keresni h elmeg legyen. ha balheztal ako jo itt elbujni de ha nincs gond akor keress normalis munkat

2010. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon kemény. De én Szeretnék fegyelemben becsületben élni és küzdeni a bajtársak között. Nem olyan munkára vágyok ahova minden reggel 8-ra be kell menni és este 5-re haza. Kell a "kaland" és hogy emberré válljak. Nem tudom mi a véleményed. Én úgyérzem hogy ott jól érezém magam. Minden nap úgy feküdnék le hogy újból kiállam és megcsináltuk.
2010. aug. 1. 19:40
 5/5 ICH BIN ***** válasza:

aki előre fel készül pl. mentálisan vagy fizikailag azt szerintem fel veszik de oda kell nyelvtudás hogy legalább értsél pár szót és ha eléggé jó vagy akkor felvesznek


amúgy én is oda akarok majd menni pár év múlva.

2010. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!