Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki a Bolyaira megy az is...

Aki a Bolyaira megy az is katonatiszt lesz? Nem csak az aki a Kossuth-on katonai vezető szakra megy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Te inkább ne menj egyikre se ennyi ésszel.
2010. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vzs ***** válasza:
100%
A Bolyainak is vanak katonai szakjai. Ha azokat elvégzed, akkor is honvédtiszt leszel, csak nem harckocsizó, lövész, vagy tüzér, hanem pl híradó tiszt. Ja! és olyan diplomát is kapsz, ami a civil életben hasznosítható. (híradó tiszt esetében villamosmérnöki végzettség - a Kossúthon általános katonai diplomával gondolhatod milyen lehetőségeid lesznek később...)
2010. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem!Amúgy azért kérdeztem,mert az egyik ismerősöm odajár a Bolyaira és valami tisztavatásról beszélt,és csodálkoztam,mert én azt hittem,hogy oda csak a civilek járnak.

Azóta meg is néztem felvin is,de én csak a katonai gazdasági szakot,meg még valmi másikat láttam,hogy katonai képzés.a többihez műszaki képzés volt írva.

és szerintem az illető valami hadi technikai mérnökin (vagymin)van.

Nem akarok odamenni amúgy,csak kérdeztem!

2010. aug. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!