Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Sorkatonaságban megesett néha...

Sorkatonaságban megesett néha olyan, hogy valaki, akit kopaszként szívattak, később a leszerelés után valamiképpen bosszút állt az őt szívatókon?

Figyelt kérdés
Tehát hogy az első hónapokban, kopaszként az öreg katonák szívatták őt. És mondjuk, hogy a leszerelés után hónapokkal vagy akár évekkel valahol civilben összetalálkozott az őt egykor szívatókkal. És még élt benne a düh a szívatásokért, és megbosszulta a dolgot valamilyen formában, akár csak verekedéssel. Lehet tudni ilyen esetekről?

2023. máj. 30. 19:34
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

" DE egy volt elöljáróval 3 év múlva, a laktanyától 200 km-re is össze lehet futni."


Három év után már akkor sem fogsz több év börtönt kockáztatni egy korábbi vélt vagy valós sérelmedért, ha nagyon részeg vagy. Leszerelőt meg visszavitték, ha x időn belül követett el valamit. Most ez az x idő, hogy három vagy öt nap volt már nem emlékszem, de a katonai bíróság ítélte el nem a polgári.


Aki tudja meddig vitték vissza légyszi írja le!

2023. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
89%

#41

És ha nem derült ki, kitől kapott 2 fülest a drága őrmester elvtárs?

2023. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
89%
#42 A (kis)katona valószínűleg jobban emlékezett az előljáróira, mint fordítva.
2023. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
84%

#43

Így van, erre is utaltam, hogy az őrmestert elvtárs, aki életében több ezer embert "kiképzett", aligha fog minden bokorugrójára emlékezni, név szerint meg főleg nem.

2023. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
91%
De nem vitték vissza egy nap múlva sem, mert ha már leszerelt civil volt, onnantól kezdve semmi közük nem volt egymáshoz, a hadbíróság meg ilyen csekélység miatt biztos, hogy füle botját se mozdította. Egyébként pedig igenis meg lehetett, sőt meg is kellett volna puhítani így a volt szívatókat, én is minden további nélkül megtettem volna, ez nem bűncselekmény hogy kicsit megütögeted. Bizonyítani meg senki sem tudja. Nem kockáztat vele senki semmit.
2023. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
95%
Leszerelés után már a kutyát nem érdekelt az egész nyomorult honvédség, örültünk hogy vége lett. Emlékszem amikor feszálltam a buszra vissza se néztem, kb abban a percben el is felejtettem azt a sz@rt. Majd biztos a nyomorék ht-k jártak a fejemben, persze...XD
2023. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
78%
Erről van szó. Aki azt állítja, hogy több év után valaki még ilyesmivel foglalkozott az hazudik. Eleve olyan sem volt hogy szivatás, minden kiképzési dolog okkal és céllal történt. Senki sem szórakozott ott azzal, hogy a másikat bántsa.
2023. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Igen, történik ilyen. Például Ukrajnában ő saját kezűleg igazságot szolgáltatott:


"Elmondta az ukrán katona, miért lőtte le a bajtársait


... Rjabcsuk két hónappal ezelőtt katonák közötti verekedést jelentett feletteseinek, de nem tettek semmit, besúgónak nevezték, és gúnyolódtak rajta. A katona szándékosan várt két hónapig, hogy fegyvert szerezzen és bosszút álljon"


[link]

2023. jún. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
97%

"A honvédség az a hely volt, ahová még a leszerelésed után is visszamentél, hogy találkozhass azokkal a tisztekkel, tiszthelyettesekkel akikkel együtt szolgáltál, egyszerűen akkora barátságok alakultak ki és olyan embereket ismerhettél meg, akkora jellemeket, akiket a civil életben ritkán. És épp ez az ami a mai fiatalok életéből végleg kimarad."



Mindjart sirok, jaj.....



39F incel

2023. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
94%
49-es, ezt el ne hidd, csak beugratásnak írta valaki
2023. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!