Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért olyan büszkék egyesek...

Miért olyan büszkék egyesek magukra, hogy ők kiállták a sorkatonaság próbáját, mikor azt bárki meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
Semmi különös szellemi vagy fizikai alkalmasságot nem kívánt az egész, bárki meg tudta volna csinálni (a magyarról beszélek, nem a francia idegenlégióról), emellett persze semmi értelme sem volt. Tehát mire olyan büszkék, mitől szálltak el annyira maguktól azok, akik voltak, hogy őket emiatt nagyobb tisztelet illetné meg?
2023. jún. 15. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Te voltál besorozott sorkatona,vagy csak kérdezel!?
2023. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Te megtudnád? Ha bárkinek megy?
2023. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát, aki általában olyan baromi büszke arra, hogy volt katona, az általában semmi másra nem tud büszke lenni!


Az meg mindenki kis lelkének kell...

2023. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudja bárki megcsinálni. Én 15 kilót híztam a végére. Nem tud mindenki.
2023. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

#4


xD

2023. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindenki tudná egykönnyen megcsinálni, ez nagy humbukk szövegelés csak.
2023. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Az életkor előrehaladtával nagyon sokan hajlamosak a bezzeg a mi időnkben / ezek a mai fiatalok szöveget tolni (pszichológiai okai vannak). Ennek része a sorkatonaságra vonatkozó véleményük is. Amikor ők voltak fiatalok akkor az ő apjuktól, idősebb generációtól kapták ugyanezt, az ő apjuk (a te nagyapád) meg az ő apjától (dédapádtól) és így tovább.

Ettől a "mai fiatalok" többsége még meg tudná csinálni a sorkatonai szolgálatot. Azért mert a seregben nincs megszoksz vagy megszöksz. Helyette megszoksz vagy megszívod van. Értsd fegyelmezéssel / büntetésekkel ugyanúgy kipréselnék belőlük is a követelményeket. A "páva" se sokáig finnyáskodna amikor nem mehet eltávra, 5. alkalommal vágják fogdára, vagy pokrócozzák meg a többiek.

2023. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Semmi különleges nem volt a sorkatonaságban, 6-8 általánost végzett suttyók szoktak büszkék lenni arra, hogy ők voltak katonák; nekik ez volt a legtöbb amit elértek az életben. Sajnálom őket.
2023. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
#4, Te szerencsésebb voltal, én kb 20 kilot fogytam 9 honap alatt.
2023. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ, hol? Aki fizikailag alkalmas volt, a legtöbb helyen megállta a helyét (bár én így sem tudtam megcsinálni a kellőszámú saslengést), de pl. Szolnokon, Furkó Kálmánnál, a mélységi felderítők kiképzőjénél már nem biztos, hogy mindenki bírta volna. A díszszázad is elég kemény volt, úgy hallottam. De ezekre a helyekre már válogattak, szerintem.


#9: Mitől fogytál annyit?

2023. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!