Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honnan ered az izraeli hadsere...

Honnan ered az izraeli hadseregben szolgáló női katonák táncolós videói?

Figyelt kérdés

Számos ilyen rövid videó van fent és mind erre a zenére, ez a me gustas tu.

https://www.youtube.com/shorts/oBqUofuuFZU


Nem tudok spanyolul, nem tudom azt se miről szól ez az egész. Valami netes viral, de honnan ered és miért pont ilyen jó csajok táncolnak erre?



2023. okt. 28. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:
2023. okt. 28. 22:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány klandzs unatkozott a laktanyában. Onnan.
2023. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pintér László ***** válasza:

Hogy érted, hogy honnan ered? A net teli van ilyen rövid táncizós videókkal. Nincs ezrknek külön eredetük, csak a jó Csajok szeretik mutogatni Magukat a neten.

Big bank meg Big Body challenge-ekre keress rá, bár ha egyet megnézel, utána az algoritmus folyamatosan dobalni fogja.

2023. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pintér László ***** válasza:
ezeknek* dobálni*
2023. okt. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3: Oké, de miért pont erre a zenére riszálnak?
2023. okt. 29. 14:47
 6/10 Pintér László ***** válasza:
A többi ilyen videónál miért pont arra a zenére riszálnak amire? Nincs jelentősége.
2023. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem nagyon idegesít, h állandóan ezeket dobálja be! Soha nem kerestem rá semmi izraeli dologra és már ráböktem arra is, h don’t recommend de csak jönnek ezek az idétlen videók!
2023. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pintér László ***** válasza:
Amúgy nem az a festett hajú talán ukrán katona csávó kezdte el? Kicsit jobban elmerülve benne.
2023. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pintér László ***** válasza:
Nekoglai a srác neve, nem?
2023. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pintér László ***** válasza:
2023. okt. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!