Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg nem mindenki egyformán...

Tényleg nem mindenki egyformán utálta a sorkatonaságot? Itt olvastam és írják páran, hogy nekik pozitív élmény volt.

Figyelt kérdés
Én akikkel eddig beszéltem, mindenki rühellte, feleslegesnek tartotta már akkor is és most is. Itt meg néhányan jó bulinak gondolják. Akkor most mi az igazság?
febr. 19. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Én imádtam, Pécsen voltam(áperben) nagy élmény volt, mindenki ivott :D
febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki alapból élvezi a katonáskodást, így neki tuti, hogy pozitív élmény.
febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság: olyan ez mint a suli. Amíg oda jártál addig biz' utáltad és vártad a hétvégét. Amikor utólag sok-sok év távlatából visszaemlékszel, akkor már tűnhet úgy milyen jó is volt - főleg a szalagavatók és az egyéb bulik.

Na ilyen a sereg is. Amíg sorkatona voltál utáltad, utána megszépülnek a fiatalkori emlékek - de abból is a közös piálások, bulik, k.rvázások :)

febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki mikor volt katona mert az sem mindegy.
febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3# as válasz ,csak másképp tálalva.

Ki az a félnótás,aki pont mikor a csajok után akar mászkálni,örül hogy besorozzák?

Hát sztem senki.Kivéve pár hülyét,akik kommandós filmeket néztek,fegyverb.ik voltak és beszűkülten alig várták,hogy majd megmutasákk mekkor királyok lesznek fegyverben!De ez elenyészö kisebbség.

Minden amit muszájból kell tenned,az xar.

Node egy idő után alkalmazkodsz és már nem is annyira rossz.Új haverok,más élet.

Örülsz olyasmiknek,amik a civil életben lexartál, mert természetes hogy megkaptad,körülvett,vagy volt.

Szval végsősoron mindenki vágta centit, és alig várta,hogy hazatérjen,mégis maradt benned valami.Olyasmi ,ami jó volt.Élmény volt és átélted.

Én nagyon jó helyen voltam és mái napig tartó barátságban vagyok pár katonatársammal.Nem szivattak sokat. Voltak persze negatív élményeim,de túlzás lenne,hogy ebből sok volt.

Így nekem jó emlékeim maradtak főleg.Ezzel nem hinném hogy egyedül lennék.

Biztos vannak olyanok,akiknek meg nem volt jó,mert nem találták a helyüket,mert szivatták öket,mert rossz volt a kaja..stb.

febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenki egyformán. Van aki jobban, van aki kevésbé. Van aki nem is utálta. Én pl egész jól elvoltam vele, a régi szép idő-ként gondolok rá.
febr. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Undorító, értelmetlen időpazarlás volt az egész, összezárva alkoholista katonatisztekkel meg 8 osztályt végzett suttyó tisztesekkel.
márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!