Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért ilyen kevés a jelentkező...

Miért ilyen kevés a jelentkező a haditechnikára a Honvédségnél?

Figyelt kérdés

Néztem, hogy győri légvédelmi rakétaezred, akár 2k12 Kubra akár az újabb technikákra alig találnak embert. Olvasom ,hogy a tatai tüzérekhez még a Leopárdok előtt, amikor még T72esek voltak, alig volt jelentkező harckocsizónak.

Mi az oka?


márc. 20. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
*nagyszájút
márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Ép eszű ember nem áldozza be abba a fiatalságát, energikus énjét, hogy egyik napról a másikra kihajíthassák a semmibe az embert, amikor azt álmodja éjjel az éppen aktuális honvédelmi miniszter, hogy akik szerinte nem kellenek, azokat ki kell szórni a testületből.

7k egy hónapra? Mennyi időn keresztül?

És lesz-e emellett saját életed?

És amikor - az ügyeletes bolond szerint - "eljön az időd" és kiszórnak a semmibe, - hiába felesz meg minden aktuális körülménynek, - akkor mit kezdesz magaddal egy olyan országban, amely lakosságának túlnyomó hányada "élősködőként" bélyegez meg?

Mit kezdesz magaddal egy olyan országban, ahol elfogadott, hogy a munkáltatók egyszerűen nem tekintenek rád munkaerőként számításba vehető emberként csak azért, mert elmúltál 40 éves?

Fog menni a folyamatasoan emelkedő "nyugdíjkorhatárig" lebegés a semmiben?

márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

12. "Egyértelműen csicska vagy"

Látom többet nem is tudsz hozzáfűzni, csak személyeskedni. De az interneten mindig azoknak legnagyobb az arca akik a való életben nullák. 🙂

És mivel én se több, se kevesebb nem leszek a fröcsögésedtől, inkább rádhagyom. Max a te kis buborékod nyugszik meg vele, ha elhiszed amit mondasz. Azt már nem fogod fel, hogy ezzel is az én igazam bizonyítod!

márc. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%

"Látom többet nem is tudsz hozzáfűzni, csak személyeskedni."


Idézlek csicska:


"ezt miből szűrted le? Csak nem a hangok mondták a fejedben?"


Tehát a személyeskedő te vagy, csicska.


" De az interneten mindig azoknak legnagyobb az arca akik a való életben nullák. 🙂"


Idézlek csicska:


"csináltam sok minden mast is, amiből te egy hetet sem bírnál. Tudom, sok nagyszályút láttam már! Mikor meg meg kellett mutatni a tudást, akkor sosem volt elég!🤭"


Egye fene, legyen igazad, mindig azok a legnagyobb nullák, akiknek nagy az arca, jelen esetben ez te vagy.


"Max a te kis buborékod nyugszik meg vele, ha elhiszed amit mondasz. Azt már nem fogod fel, hogy ezzel is az én igazam bizonyítod!"


Nyugodtan él a "mai fiatalok blablabla" buborékban csicska, kevesebb már amúgy sem lehetsz.

márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Neked ez a vitakultúrád. Másokat csicskázni.🤭 Komoly lelki nyomorra utal ez.
márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként sehol nem szidalmaztalak, ezt te kezdted. Még úgy is indítottam, hogy akinek nem inge az nem veszi fel. Mégis itt dühöngsz, tehetetlenül mert tudod igazam van. Az meg hogy következmények nélkül beszólogass, és ezzel kompenzálj, szintén azoknak a bizonyos lecsúszottabb alakoknak az ismérve🤭 Sajnálom, hogy ilyen frusztrált vagy, ajánlom néha mozdulj ki a sötét kis szobadból, olvass, sportolj🙂 és dolgozz szorgalmasan! Akkor nem másokra fogsz irigykedni! Tivabbi kellemes délutánt!😌
márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!