Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A mai hatalmas rakétatámadás...

A mai hatalmas rakétatámadás és Putyin kommunikációja a választási győzelem után mire enged következtetni Putyin totális háborúba viszi Oroszorszagot? Kifog engedni az eszmeibol ebben a háborúban?

Figyelt kérdés

Peszkov úgy kb egy órája szólta el magát nyilvánosan hogy végülis hadi alapot van Ukrajnaval.ami különleges műveletnek indult de a nyugat miatt de fakto hadiállapot lett.

Hogy ezt ki merte jelenteni meg a mai hatalmas rakétatámadás és Putyin kommunikacioja miatt szerintem Putyin úgy döntött leveszi a kesztyűt és totális háború lesz Oroszország összes erőforrásaval.


De ami ilyesztobb az EU se úgy tűnik hogy feladna sőt újra Ukrajna van a média figyelem központjában nem a hamasz Izrael konfliktus.



márc. 22. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%

"ha az eu enged akkor putyer szép lassan visszaszerzi a cccp területeit"


Az EU országainak összesen van annyi hadereje ami a háború menetén bármit változtatni kevés de egy hadüzenethez elég. Na most ha nem NATO szinten zajlik a sztori akkor Európa hamarosan kicsit másképp fog kinézni. :)

márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Sokan csak retorikának hiszik hogy különleges műveletek, vagy háború, de jogilag rohadtul nem mindegy melyik van"


Ilyeneket én is láttam itt pampogni meg gúnyolódni. Többségük saját bevallása szerint sem esett át még az alapkiképzésen sem. Tehát egy keresztet vessünk rájuk, de a mondás igaz, jót az nevet aki most nevetett utoljára. :)

márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#10

A kétezer csak a kezdet lehet, mert a románoknál már van 3 francia dandár. egy dandár úgy 5000-5500 fő. Az 5-ös cikkely max akkor játszana, ha a már a NATO tag románoknál megtámadnák őket a ruszkik. Itt majd az lesz a választóvonal, ha a franciák viszik a légierőt is, és a repülők a román bázisokról indulnak bevetésre.

márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

"állítólag a franciák 2000 e katonát akarnak a fehérorosz hatarorezetere küldeni"


Most ezt a számot nem tudom értelmezni, mert a kétezer után van egy e betű ami ezret szokott jelenteni, de a franciáknak most kétszázezer bevethető katonájuk van, ami ahhoz is kevés hogy összefossák Nemetországot míg átvonulnak rajta. Akkora mennyiségű malajt a mi páváink két nap alatt felmosnak.

márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

11# azért légierőben simán lenyomnank a russzkikat és haditengereszetben

A nyugat mindig is ezekben volt jó .

Szárazföldi erőink számszerűen valóban kevesek de ezzek friss csapatok nem harcolnak 2 éve ezt ne feledjük .


Azért egy 150 200 e modern hadsereg az ukránokkal együtt már dönteni tudna oroszoknak is csak 400 500 e katonája van Ukrajnában meg most is.

márc. 22. 13:59
 16/16 A kérdező kommentje:

Valahogy én úgy gondolom a csapatok küldését kicsiben fogják kezdeni meglátja Macron és a többi ország hogy támogatja e ezt a nép és ha igen felduzasztjak a számokat.


Ezt el kell adni a népnek.hissz francia vér fog fojni egy idegen országban ezer kilométere otthonról ezt általában nehezen viseli a nép

márc. 22. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!