Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mire számítsak ha kitör a...

Mire számítsak ha kitör a második világháború és hirtelen fel kell készíteni magamat belülről!?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mire számítsak hirtelen akkor ha menni kell katonának gondolom hogy nem vagyok egy ép és egészséges ez nem fog megmenteni az ólom golyóktól a sortűztől!?

ápr. 11. 22:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Harmadik világháborút akartam írni bocsánat elnézést ne haragudjanak meg érte elírtam egy szót a kérdésemben.
ápr. 11. 22:07
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Gyorsan végig játszani a call of duty kettőt legalább 3x.
ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Azt már rég tudjuk itt a gyakorin, hogy te nem vagy ép és egészséges csak azt nem értjük, hogy miért minket kell fárasztanod az értelmetlen hülyeségeiddel.

Ha kapnál egy valamire való választ a kérdésedre - amit eleve kizár az hogy nincs értelme - akkor sem tudnál vele mit kezdeni mert a vakond belső zsebe egy világítótorony hozzád képest.

ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Jó lenne tudni hogy hányan lehetnek az országban akik a világháborún gondolkozva alszanak el,vagy éppen sex vagy önkielégítés közben gondolnak erre.de a kérdések számából ítélve rengetegen lehetnek.
ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
@4 csodalkozol? Ezzel a VH-s baromsaggal tomik az emberek fejet tobb eve nap mint nap a kormanymediaban (valamikori neven a kozmediaban).
ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért nem háborús baromság tisztelt felhasználó mert nem tudni mit hoz a holnap!!!
ápr. 11. 22:32
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Vilaghaborut aligha.
ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Én azt fogom csinálni, amit a Hair című filmből már megtanultam. Először elégetem a behívómat, majd .. és várom az atomot a képembe.
ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem teljesen nyugodt lehetsz. Ólom golyót senki sem használ. És ez különösen igaz a harcászatra.
ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nézz kevesebb M1-et. Te is az a tipikus vidéki ember lehetsz akit a fidesz minden nap rettegésben tart, hogy aztán kifoszthassa minden pénzéből veszélyhelyzetre hivatkozva.
ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!