Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek-é kommandós és a...

Lehetek-é kommandós és a Nemzetvédelmi Egyetem hallgatója egyszerre?

Figyelt kérdés
Hogy pontosítsam a kérdést:-Régóta dédelgetett vágyam,hogy kommandós legyek egy rövidebb időre(2-4 év),mert egyrészt szeretem a kihívásokat és szeretnék olyan képességekre szert tenni,amit egy ilyen ember tud.Viszont nem akarom egész életemet így élni,hanem mérnökemberként akarok megöregedni.Szerintetek lehetséges az,hogy mindkettő menjen vagy szépen sorjában...?Köszönöm!
2010. okt. 28. 20:26
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Én még olyan mérnökemberről nem is hallottam, aki kommandós volt, majd a ZMNE-re járt. XD Az igazi mérnök nem is igazi egyetemre járt, hanem műegyetemre. :-)

Amúgy meg nem tudnád összeegyeztetni a kommandóskodást a ZMNE feszes, egyre szigorúbb tanrendjével.

2010. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt akarja mondani, hogy a Zrínyi Bolyai karán szerezne egy mérnöki végzettséget aztán elmenne kommandósnak, de igazából élete hátralevő részében hadmérnökként szeretne dolgozni.

Legalább is nekem ez jött le.


Egyébként hányadikba jársz?

2010. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,hasznosnak találtam.De ugye egyetértünk abban,hogy sok különböző ember van."Minden ember más."Személyiségbeli eltérést én nem látok köztük,mert mindkettőhöz jókora racionalizmus szükséges és én racionalista ember vagyok leginkább...És,amiért nem a műegyetemre akarok jelentkezni az azért van így,mert,ha elő is tudom teremteni a tanuláshoz szükséges pénzt,a megélhetésemre nem sok jutna,mert csak magamra számíthatok ebben...Ezért arra gondoltam,hogy eltartatom magam állambácsival és cserébe szolgálom a hazámat és nem úgy,hogy minden nap segghülyére iszom magam unalmamban.
2010. okt. 28. 20:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm,hogy a kérdés számított és nem a válasz.Én most 21 éves vagyok.Teljesen tisztán érted a kérdésemet.
2010. okt. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!