Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Zrínyi miklós nemzetvédelmi...

Zrínyi miklós nemzetvédelmi egyetem. Bejutás?

Figyelt kérdés

Üdv.

Olvasgattam a suliról, és néhányan azt írtátok, hogy a bejutáshoz alapfeltétel, hogy a katonai alapismeretekből érettségizzek.Tud erről valaki valamit, mert az oldalon nemsokmindent találtam?!Köszönöm


2011. máj. 10. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyet írt, az teljesen el van tévedve, egyáltalán nem szükséges ilyen érettségi.
2011. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2011. máj. 10. 20:36
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Jól értelmezem, hogy érettséginél ,,kettőt kell választani: belügyi rendészeti ismeretek v. katonai alapismeretek v. magyar v. matematika v. történelem'' Tehát ebből a matek, magyar, töri kötelező..ugye?

2011. máj. 10. 20:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel csak azt akartam kérdezni, hogy akkor a belügyi rendészeti ismeretek v. katonai alapismeretek-ből nemkell egyiket se választani?!!
2011. máj. 10. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
mivel a magyar, matematika meg a történelem kötelező az érettségin, nincs más választásod, viszont a felvételinél ezekből kell kettőt választanod (értelemszerűen azokból amelyekből leérettségizel)
2011. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, jól mondják.


belügyi rendészeti ismeretek v. katonai alapismeretek v. magyar v. matematika v. történelem


Ezekből kell bármelyik kettőt választanod. A magyar, matek, töri úgyis kötelező, ezért a másik kettőből nem muszáj érettségizned, csak ha úgy gondolod.

2011. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Bejutni legegyszerűbb a főbejáraton keresztül, de ha gondolod, próbálkozhatsz az ablakokkal is.
2011. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!