Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar, , hadsereg" miért...

A magyar, , hadsereg" miért ilyen szánalmas? A mi seregünk a leggyengébb Európában?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
46%

mégis, szerinted mi szükségünk lenne "erős" seregre?

ki akar megtámadni, ill. mi kit akarnánk megtámadni?

2010. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
A Magyar hadsereg védelmi célokat lát el! Mi már nem vagyunk támadó fél! De ez a sereg hasznavehetetlen védelemre! Még rendfenntartásra is csak elmegyeget...
2010. dec. 13. 21:04
 3/40 anonim ***** válasza:
30%
A 15 T-72-essel szerintem jó eséllyel pályázunk erre a címre...
2010. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
48%

rendben.

és ki ellen kellene védekeznünk?

2010. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Illetve az mindegy hogy ki akar megtámadni bármi bármikor megtörténhet, ha annyira bíznánk a szomszédainkban meg a világban egyáltalán nem lenne. De mint mondtam ez még rendfenntartásra is gyenge...
2010. dec. 13. 21:05
 6/40 anonim ***** válasza:
86%
A rendfenntartásra a rendőrséget használjuk,és nem a hadsereget.
2010. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
67%

nandras


Ellened.


Egyébként nem a miénk a leggyengébb.

2010. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Jah igen és a rendőrség képes homokzsákokat pakolni egyéb teendői közt...
2010. dec. 13. 21:11
 9/40 anonim ***** válasza:
15%
Egy biztos! Én nem megyek katonának! Menjenek a jobbikosok,oszt jó napot!!!
2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az Alban hadesereg a leggyengebb de Magyarorszag is sereghajto. Vegul is az Osztrakok is most dobaljak el a tankjaikat selejtezik le oket es azt nyilatkoztak, hogy gyakorlatilag egy szarazfoldi tamasa eselye a nullaval egyenlo! Na most ok meg csak nem is NATO tagok akik bevedjek oket. Magyarorszagnak tejesen felesleges nagy es eros haderot tartani. Ha meg homokzsak pakolas arra ott vannak a kataszrofavedelem szakemberei. A hadsereg meg mitol lenne szanalmas? Tudod mennyi penzbe kerul egy utos sereg letrehozasa? Nem eleg egyszer megvenni a fegyvereket a technikat de azokat folyamatosan karban tartani, gyakorlatozni, potolni is iszonyu koltseges. Raadasul mier mesz vele? Elmesz kulfoldre dongetni a melledet, hogy micsoda szuper serege van Magyarorszagnak mikozben az emberek ehen halnak? Bevetni meg megint csak kik ellen es hol??????? Akkor meg minek disznek?
2010. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!