Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar, , hadsereg" miért...

A magyar, , hadsereg" miért ilyen szánalmas? A mi seregünk a leggyengébb Európában?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
59%

Szánalmas?

KMZ.

hallottál valaha is erről, kis majom?

Hány éves vagy?

"leggyengébb Európában?"

Túl sok a COD, helyette többet kéne tanulni.


Attól, hogy Afganisztánba valaki ócsárol minket, mert nem akarunk meghalni egy másik országért,attól még nem vagyunk szánalmasak.

2010. dec. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
69%

„Elmesz kulfoldre dongetni a melledet, hogy micsoda szuper serege van Magyarorszagnak mikozben az emberek ehen halnak?”


Azért van egy pár ország, ahol annak ellenére hogy arányaiban erősebb hadseregük van, mégis jobb az életszínvonal. Pedig itt sem az éhenhalás veszélye fenyeget.


Egyébként a Magyar Honvédség legnagyobb problémája a korszerű harceszközök kis száma vagy hiánya, a honvédekre nem igen lehet panasz. Szóval pénz kérdése elsősorban.

2010. dec. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

,,Attól, hogy Afganisztánba valaki ócsárol minket, mert nem akarunk meghalni egy másik országért,attól még nem vagyunk szánalmasak."


És majd szerinted azok miatt a s.ggfej Natosok miatt kérdeztem ezt?...

Amugy ők csak azt mondták hogy tehetetlenek a katonáink mert nem kaptak itthonról parancsot ezért jóformán csak túristának vannak ott...ennyit rólad...

2010. dec. 14. 07:03
 14/40 anonim ***** válasza:
23%

"...valaki ócsárol minket, mert nem akarunk meghalni egy másik országért,attól még nem vagyunk szánalmasak."

Akkor meg miért kell ott lenni? A pénzért, amit az adófizetők adnak? Na, ez a szánalmas!

2010. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 Külföldi ***** válasza:
88%
Szerintem Koszovónak a leggyengébb a hadereje...
2010. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom hogy vagytok vele,de szerintem a világon és Magyarországon is vannak ennél nagyobb problémák, lehet előbb ezeket kellene orvosolni és akkor talán jobb helyzetbe kerülne a honvédség is!

Az hogy írta itt valaki: Én biztos nem megyek katonának, menjenek a jobbikosok! Hát el vagy tévedve! Te nem is kellenél a HONVÉDSÉG KERETÉBE a másik hogy ki a ge.i hívott???? Szánalmas vagy! és saját állításod szerint még hazaszeretőnek is vallod magad szerintem!

2010. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
67%
Aki nem akar menni azt is behívnák háború esetén szóval akkor nem te fogsz dönteni hogy mész-e vagy nem!A szomszédos országoknak nem erősebb a hadseregük.A magyar katonák sokkal jobban kiképzettek.De tényleg kéne fejleszteni.De egy esetleges támadásnál figyelembe kell venni hogy mi vagyunk hazai terepen és védekezni könynebb mint támadni.Semelyik szomszédos országnak nincs támadó hadereje...!De nem 15 harckocsi van csak, hanem száz valahány van raktáron, csak 15 db az aktív.Minek többet használni? A 15db elég most hogy gyakorlatozzanak vele.Ha konfliktus lenne akkor meg használnák a többit is.Utána kéne nézni a dolgoknak és nem csak azt mondani amit hallotok.Mostanában devat lett mindent szidni ami magyar?!Mert sokan szidják azt ami magyar,pedig nem is tudnak róla semmit se!
2010. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
48%
*divat
2010. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenek lesznek:


[link]


Ez remélem azért megfelel.

2010. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar, , hadsereg" miért ilyen szánalmas?"


Nem szánalmas, hanem alul van finanszírozva.


"A mi seregünk a leggyengébb Európában?"


Nem, bár a gyengébbek közé tartozik. A "kérdésed" megfogalmazását betudom a divatos gyékás magyarköpködéshez való igazodási kényszer megnyilvánulásának.

2010. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!