Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor lesz a harmadik vilaghab...

Mikor lesz a harmadik vilaghaboru?

Figyelt kérdés
Mert ha lesz tuti mindnyajan meg halunk mert az egyik fel ugy gondolja hogy most le dobok egy atombombat aztan gyozunk.Milyen jo is lesz ki nyirunk mindenkit aztan csa.A fold elpusztul vele egyutt minden elo leny.De nem szamit hiszen gyoztunk.Mind az,hat nem is tudom mihez hasonlitani ezeket a b-zikat.Nem torodnek semivel.De kit erdekelne ha szitava lonek egymast,nem?Csak ne pusztitsanak mar el mindent.Ez az en velemenyem mondthatod a tiedet is.
2011. júl. 12. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Amerika és a Ruszkik biztos nem akarnak atom háborut. De É. Koreában már nem vagyok biztos.
2011. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 x) válasza:
Holnap lesz.
2011. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Az a baj, hogy nem lehetünk 100%-ig biztosak abban, hogy elmarad. Előbb-utóbb akadhat egy őrült diktátor pl. Észak-Koreában, akinek lesz hatalma elrendelni egy atomcsapást.
2011. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Reméljük mielőbb.
2011. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Meg Nem Mondom válasza:
Ha lesz is ilyen nem pusztul el a világ, mert az gazdaságilag nem előnyös. Ugyanis még nem volt háború más ért mint a nagyobb piac megszerzésért, a hatalom megszerzésért. "A háború a közgazdaság azon ága, mely a legbrutálisabb módon törekszik a külföldi piac megszerzésére, és a hazai gazdaság fejlesztésére." Idézett tőlem jogilag levédve, csak engedélyel hozható forgalomba.
2011. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Anyomika ***** válasza:
Ha lesz 3. vh akkor hid el magyarország qrvára nem akar részt venni szal nem hiszem atomot kapnánk.
2011. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Harmadik világháború akkor lesz, ha már nagyon kifogytak a "készleteink", és a megélhetés miatt lesz, de valószínűbb, hogy a szokásos politika ellenvetések túlzása miatt fog kirobbanni. Ha ez megtörténik, szerintem négy összetartóbb része lesz a harmadik világháborúnak; az Európai Unió, az USA, Kanada, és a negyedik a maradékból egy kontinens méretű összefogás is keletkezhet (de Afrika szerintem védtelenül marad, és ők össze se fognak, hanem legyőzi őket a többi állam...).
2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!