Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha az ország fegyverkezni...

Ha az ország fegyverkezni kezdene ahoz mit szólnátok?

Figyelt kérdés

2.kérdés: Ha egy ország nincs benne az EU-ban vagy a NATO-ban akkor akárhogyan fegyverkezhet?

Gyárthat bombákat, hadihajókat, helikoptereket?


( Bocsi de egy órában csak egy kérdést lehet:( )


F/16


2009. aug. 29. 01:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos itt egy kérdés fórumot indít el néha....amiben a véleményünk,vagy a válaszunk rejtözik.....így komplexebb választ kaphatsz ne üss ezért:)
2009. aug. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Nem szarna le minket mindenki nagy ívben. Csak a fegyverkezéshez erős gazdaság kellene. De ez nem olyan nagyon függ össze azzal hogy hogy mekkora egy ország. Izreal pl. egy nagyon kicsi ország és mégis nekik van a legjobban kiképzett és felszerelt hadseregük a világon.
2009. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy Izrael a 3.legjobb hadsereggel rendelkezik.
2009. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

02:05!

08:36!

Köszi a választ!

2009. aug. 29. 20:31
 15/27 anonim ***** válasza:

Első: Az EU nem katonai célú szervezet, hanem gazdakági.

a NATO a katonai célú.


Második: jó lenne ha előbb utánanéznél a számoknak, aztán írnád ki ide. nem szokás saccolni...


14 gripen, 26 mig-29, 12 mi-24, 505 db hadrendből kivont(bármikor visszahelyezhető) T-54-55 harckocsi, 161 db T-72, 691 BTR-80 PSzH, 502 db BMP-1 PSzH. plusz a BRDM-ek, amiknek nem ismerjük a számát...

2009. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Ami híreket hallottam legutoljára, arról számolt be hogy a magyar honvédségnél enyhe fegyverkezési ütem tapasztalható. Ez leginkább a korszerűsítésekben nyilvánul meg>kevesebb,de jobb, drágább, ezzel együtt ütőképesebb. A szomorú hír a magyar civil szféra számára(többek között), hogy a gazdasági válság idején is súlyos milliárd forintokkal növelik a honvédség büdzséjét. A rendőrségét ezzel szemben csökkentették.
2009. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
-.-
2009. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Sírnék.
2009. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ahol fegyvereket gyártanak, ott azokat előbb-utóbb használni is fogják. Ha Magyarország elkezdene fegyverkezni, az valószínűleg abból a megfontolásból történne, hogy meg akarná támadni a szomszédait. Ilyen játékban nem lennék benne, és itthagynám Magyarországot (az állampolgárságommal együtt) örökre.
2009. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Gyárthat bombákat, hadihajókat, helikoptereket? "


A kutatás, fejlesztés óriási pénzekbe kerülne, nem beszélve a legyártásról.


BTw még mindig miénk Közép-Európa legütőképesebb hadserege.

És a szomszédok még mindig félnek tőlünk:)

Emlékeztek amikor nemrégen volt egy hadgyakorlat?Slota elkezdett őrjöngeni hogy hogy képzeljük ezt:)


http://www.youtube.com/watch?v=Nnl8tc8szbU


[link]

2009. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!