Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van itt köztetek tengerész...

Van itt köztetek tengerész amerikai tengerészgyalogos?

Figyelt kérdés

szeretnék pár dolgot megtudni az amerikai tengerész gyalogossáégról..az szeretnék lenni én is.

ha van valaki akkor kérem írjon ide és privátban beszéljünk


2014. ápr. 19. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószinünek hogy itt találsz ilyet. Azok a magyarok akik TGY-k lettek valószinüleg kinnt élnek az államokban ( mivel kötelező az állampolgárság/zöldkártya és a lakcim) Ezért nem valószinü hogy a GYK.hu-t böngésznék.


Ha az akarsz lenni akkor szerezz Zöldkártyát és egy államokban levő ideiglenes lakcimet ellenben nem fognak felvenni.

2014. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha esetleg valakinek valamilyen hozzátartozója az akkor az is írhat:)
2014. ápr. 19. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

ha van is ilyen ember, bár kétlem, az nem fogja azt mondani hogy én vagyok az.

nekik ottt egy szigorú szűrőrendszerük van, hogy kivel mit oszthatnak meg, hadbíróság terhe alatt esküsznek meg erre.

szóval ne reménykedj.

2014. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
itt az oldalon csak az van. :)
2014. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az nincsen! De jedi lovagok és birodalmi rohamosztagosok gyakran szoktak ide járni.
2014. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a CoD?
2014. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most akkor tengerész, vagy tengerészgyalogos? Mivel a Navy meg a USMC kettő különálló haderőnem. Ettől függetlenül, a USMC hivatalos honlapján tuti fenn van minden információ a kérdésről, szerintem még arról is, hogy egy nem született amerikai hogyan léphet be.


Csak rá kéne guglizni, hogy 'foreigners join usmc' és meg is találod, hogy zöldkártya nélkül kizárt dolog, azt meg nem osztogatják puszira. Természetesen alapkövetelmény a profi nyelvismeret (szakzsargon tudása se hülyeség), 17 és 29 év között kell lenni, és középiskolai végzettség kell hozzá. Hogy most a magyar középiskolai érettségit elfogadják-e USMC-éknél az egy nagyon jó kérdés. Ez a hivatalos út. Nem hivatalosan, külföldiként a büdös életbe nem jutsz be, de ha be is jutsz, nem jósolok neked ott kellemesen eltöltött, boldog éveket.


Akkor marad a Honvédség, vagy az Idegenlégió. Ezek a reális lehetőségek.

2014. ápr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kioszt 2 headshotot cod4ben aztán mehet is a tengerészgyalogság móka :D
2014. ápr. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!