Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hadmérnöki képzésre hol lehet...

Hadmérnöki képzésre hol lehet jelentkezni? Vagy inkább a NKE katvezetői-re éri meg jobban menni?

Figyelt kérdés

#nke.hadmérnök
2014. aug. 18. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a te dolgod hogy nem hiszed el.

Engem idén vettek fel, és csak tudom hova jelentkeztem.

Sőt azt is tudom hogy Milyen szak van, és milyen nincs az NKE-HHK-n Jelenleg.


[link]


Ezekre lehetett jelentkezni. Én sehol nemlátom hadmérnök képzést. Mint mondtam átszervezték, szétbombázták, és lett belőle Katonai üzemeltetés.


"Ergo a matekjuk pisiseknek való a hadmérnök matekhoz képest. A mechájuk (ha tanulnak egyáltalán) szintúgy. "

Örülök ha te ezt igy gondolod. Azt mondtad régebben végeztél. Akkoriban talán igy volt, most teljesen más. Az egész rendszert átszervezték, és hiába "pisiseknek való a matekjuk" attól még 3 évig ugyanaz a képzés. a 4. évben pediga fizikával lesz több az üzemeltetés mint a többi szak.


De ha nem hiszel nekem kérdezz utána, gondolom vannak még ott ismerőseid.

A HÖK-ben, a mostani 4. évesek közül biztosan ismersz valakit aki felvilágosít ha érdekel.

Mint mondtam, nem a kisujjamból szivtam ki az információkat.

2014. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Milyen szak van, és milyen nincs az NKE-HHK-n Jelenleg. "


Itt kijavitanám magam!

Tehát akik 2012-ben kezdtek hadmérnökön, azok még ezt a szakot tapossák! De 2013 óta nem létezik a hadmérnök!

2014. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 20:04


Ha sem értő módon olvasni, sem pedig helyesen írni nem tudsz, hogy a ménkűbe vettek föl egyetemre?

2014. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!