Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki tud segíteni hogy,...

Djtoma kérdése:

Valaki tud segíteni hogy, hogyan tudnék jelentkezni a HMEI-hez Fegyveres Biztonsági Őrnek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 22:27
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Eljössz a HMEI-hez (Bp. X. Salgótarjáni út 20.) és jelentkezel.

Megmondják, mik a jelentkezés feltételei, mikor indul FBÖ tanfolyam, stb.

2014. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én Hajdu-Bihar megyei lakos vagyok és itt szeretnék dolgozni a HMEI-nél.
2014. aug. 20. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

BP-re már máskor is vittek be tankot ilyen olyan okokkal https://www.youtube.com/watch?v=J4_YL4dVIf0&list=FLNuBfxoSB_..


ezek a tankok a Mátyásföldi anyagellátó bázisba mennek újrakonzerválásra

EZT a baromságot meg fejezzük be hogy Ukrajnába visszük ki a tankokat KATONA ISMERŐSÖMTŐL TUDOM AKI PAKOLT:

1. ezeket a tankokat még anni ukrajnától vettük szóval eléggé érdekes lenne hogy vissza vennék

2 a tankok lekonzerválása miatt a motor és egyébb mozgáshoz szükséges alkatrészek nem voltak bent a tankba ( hogy ne rohadjanak bele ) szóval hogy ezek a tankok újra működőképesek legyenek állapottól függően 50-300 millió ft kéne, az ukránoknak van csaknem 1000 harckocsijuk amiből 400 egyből hadrafogható és még közel sem vesztettek annyit hogy vásárolni kéne ( ellen szemben a légierejük elég látványosan megcsappant )

2014. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi ezt nem ide akartam :)
2014. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!