Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért telik Indiának légierő-k...

Miért telik Indiának légierő-korszerűsítésre?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk, hogy ismerem az IAF vadászgépeinek állapotát és azt is tudom, hogy állandóan lezuhan valamilyen gépük, mert nincsenek korszerűsítve, ezért néha be is tiltják egy időre annak a géptípusnak a repülését.


Na és most jön az, amit nem értek. Olvastam, hogy szerződést köt a franciákkal a Mirage-ok modernizációja miatt, az oroszoktól beszerzi a PAK FA-t, egészen sorolhatnám a helikopterekig.

Mindezekre honnan van Indiának ennyi pénze? Mert amit én látok Indiából az az, hogy az emberek nyomornegyedekben élnek. Megnéztem, Magyarországon 15x több GDP jut egy személyre, mint Indiában, persze azért is, mert sokkal kevesebben vagyunk.


Legyetek szívesek világosítsatok fel ez ügyben!


2010. febr. 27. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország 0,75 mrd dollárt költ évente a hadseregére, India 32,7 mrd dollárt. Ugyanis India valamivel nagyobb ország, ráadásul két ellenséges nukleáris hatalommal szomszédos. Indiának onnan van pénze minderre, hogy 100-szor nagyobb Magyarországnál, nem csoda, ha a gazdasága 7-szer akkora, mint a magyar.
2010. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
több mint 1 milliárd ember adójából már futja erre-arra
2010. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Indiában 2 csoport van: a nagyon szegények és a rohadt gazdagok. Ezeket mind a gazdagabbak csinálják. Szerinted űrprogramra honnan van pénzük?
2010. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem semmi.


Azért mégis inkább itt élek, mint ott.

2010. febr. 27. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
mert ott nem osztanak annyi segílykét
2010. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van benne valami.
2010. febr. 28. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

"Van benne valami."


Nem, nincs. Barátunk egy előregyártott kommunikációs panelt ismételget.

2010. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!