Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen véleményen vagytok a...

Milyen véleményen vagytok a zsaruellátó nevű kezdeményezésről?

Figyelt kérdés
Szerintetek hasznos? Örülnek neki a katonák és a rendőrök? Szerintetek tényeg jót tesz a lelküknek?
2015. okt. 1. 14:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az elnevezése "zsaru", de mivel a katonák is ugyanúgy kapnak az ellátmány-kiegészítésből, ezért tettem ebbe a kategóriába.
2015. okt. 1. 14:01
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Hasznos és biztos vagyok benne, hogy a katonák/rendőrök is örülnek neki, hogy vannak akik gondolnak rájuk.


Az állam részéről viszont egy kicsit szánalmasnak tartom, hogy ezt civil kezdeményezésből kell megoldani. Pl. most is derékmelegítőkre dobtak össze a civilek, holott ennek alap felszerelésnek kell(ene) lennie ilyen esetekben. Az meg szinte felháborító, hogy a normális élelmezésüket is szinte csak így tudják megoldani, máskülönben a néha félig-meddig lejárt konzervkajákon kívül semmit nem kapnának.

2015. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Na ne sajnáljuk már őket ennyire ... Első kézből tudom,hogy annyi kaját kaptak egy helyen,hogy meg se bírták enni,a tejterméktől elkezdve mindenfélét.
2015. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha valósak a híradások, akkor feltétlenül jó, hogy létrejött egy ilyen kezdeményezés. És ahogy első mondta, szégyen, hogy megint civileknek kell ellátni egy alapvetően állami feladatot, épp mint ahogy ez a menekültek esetében is történt.
2015. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Ja, miért sajnáljátok? Ez a dolguk, most nem a luxusautókban trafiznak, hanem csinálnak is valamit. Nagy dolog.
2015. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen ez a dolguk, és nem kell őket sajnálni. Viszont ők is emberek. És melyik embernek nem esik jól ha büszkék rá, mellettük állnak? Ennyit nem kellene irigyelni, sajnálni tőlük!


Az, hogy kapnak ellátást, én jó dolognak tartom. Nem hinném hogy olyan kényelmes dolog több napon át a zuhogó esőben, szélben ácsorogni. Ilyenkor jól esik egy kedves levél, egy kis kávé, müzliszelet ésatöbbi... aki megteheti, az miért ne adhatna? Ha tudnék, énis adnék, de 3 kisgyerek mellett sajnos nem futja rá.

2015. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Süket duma. Három gyerek mellett teljes adómentességet élvezel, plusz magas családi pótlék. A rendőreitek meg kapnak amúgy is ellátást, és nincsenek egy héten keresztül folyamatosan szolgálatban.
2015. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
3: Nekem a katona ismerősöm egyik nap ebédre kapott egy müzliszeletet és két lekváros batyut. Na?
2015. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem bogaram, én itthon vagyok a picivel. A férjem dolgozik. De jó lesz ha leszállsz rólam, mert úgy orbaváglak hogy beledöglesz.
2015. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

10: Milyen gyerek miatt? :D


Egyébként csak pár éve katona (2-3), szóval mellé lőttél. Elég rendesen basztatják őket állandó jelleggel, feleslegesen és bizony minimálbért kap (ha jól emlékszem). Amúgy bekaphatod, a stílusod miatt.

2015. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!