Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen véleményen vagytok a...

Milyen véleményen vagytok a zsaruellátó nevű kezdeményezésről?

Figyelt kérdés
Szerintetek hasznos? Örülnek neki a katonák és a rendőrök? Szerintetek tényeg jót tesz a lelküknek?
2015. okt. 1. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Kever téged meg engem. Oltári hülye, kár is vele leállni vitázni. Okos enged, szamár szenved. Azért remélem hogy egyszer majd lesz gyereke, és megtudja hogy milyen drága mulatság...
2015. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell feltenni azokkal az emberekkel akik rosszmájúak.

Ők nem segítenek és kész. Hagy örüljenek neki hogy megmondták a tutit.


Egyébként szivesen készítek neked egy videót hogy mennyi egy napi élelmünk. Egy normál 80kg/175-180cm-es embernek kevés.


De igen. Baromi jó érzés hogy végre nem azt hallani mindenhonnan hogy mihaszna a Honvédség és szánalom az egész, hanem hogy vannak akik büszkék arra amit teszünk/tenni próbálunk.


Senki nem kért sajnálatot. Bőven elég a megbecsülés.

2015. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Én egy Zsaruellátó vagyok, megyei jogú városban, 18 évesen hoztam ezt létre. Ezt csak azért írom le, mert a korombeliek észre sem veszik, mekkora problémák zajlanak a határon. Szerencsére hamar egymásra találtam olyan felnőtt emberekkel, akik segítettek, többek közt abban, hogy falvakban is gyűjtést szerveztek, illetve a fuvart is ők intézik.

Nincsenek megbecsülve sem a katonák, sem a rendőrök. Katonavárosban lakom, rengeteget ismerek. Igen, sokan vannak kávéfőzögető-körmötreszelgető bürokraták, de nekik is oda kell tenni magukat, ha arról lesz szó. A "normál" katonák pedig járnak ki a háború sújtotta országokba(pl.: Afganisztán, Koszovó) az sem egy életbiztosítás.

A rendőrök pedig nem csak traffiznak, meg szemétkednek... Bár a "szemétkedés" is csak a munkájuk elvégzése! De ha bajod lesz, ne hívd őket.;) Végül is gyilkosságkor sem ők mennek ki...


Napi 1-2 zsömle májkrémmel, jobb napokon almával, de van ahol ennyit sem kapnak...ez kinek elég? Őket is tönkreteszi, ők is emberek, nem gépek...

2015. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Nem szeretném helyetted eldönteni, hogy hasznos, vagy nem hasznos ez a kezdeményezés. Ajánlom viszont az oldalukat, meg egy másikat is, olvasgasd.

[link]

[link]

2015. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én is zsaruellátó vagyok, így értelemszerűen szerintem hasznos. Mások véleményére lennék kíváncsi inkább.
2015. okt. 5. 13:28
 16/17 anonim ***** válasza:
4%
Ahogy írod. Évek óta körmöt reszelgető katonákbak most pár napig csinálni kell valamit, és azt hiszik a világ hősei ettől. Kapnak fizetést, kapnak ellátást. Ne sírjanak azért mert meg kellett mozdulniuk. Ez a dolguk.
2015. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy írod. Évek óta körmöt reszelgető katonákbak most pár napig csinálni kell valamit, és azt hiszik a világ hősei ettől. Kapnak fizetést, kapnak ellátást. Ne sírjanak azért mert meg kellett mozdulniuk. Ez a dolguk."


senki nem írt semmi ilyet.

Senki nem sír semmiért. Maximum néhányan.

Nem értem a negatív dumádat, de nem is baj, el lehet tolni a biciklit! :)

2015. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!