Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A koncentrációs tábor őröknek...

A koncentrációs tábor őröknek mi volt a %-os megoszlása származás szerint?

Figyelt kérdés
Hány %-a volt ukrán,orosz,balti,népi-német?

#német #orosz #ukrán #Auschwitz #balti #koncetrációs tábor
2016. ápr. 17. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom zsidóknak adták ezt a feledatot, mert a német emberek a frontra mentek mind.A balti államok emberei meg nem áltak be a fritzekhez
2016. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez baromság... az őrök szerintem szinte kivétel nélkül mind németek voltak, főleg hogy tudtommal a Totenkopf-SS-ből kerültek ki
2016. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


All the officers at Trawniki camp were ethnic Germans, and most of the squad commanders were Volksdeutsche.[5] The conscripted civilians and former Soviet POWs included Ukrainians, Russians, Belarusians, Estonians, Latvians, Lithuanians, Tartars, Georgians, Armenians and Azerbaijanis.


Ott van például John Demjanjuk is, aki ukrán származású láger őr volt...

2016. ápr. 18. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
1: A zsidó foglyok közül emeltek ki fegyvertelen kápókat, mármint ezek maguk is foglyok maradtak, de ők kapták meg a szemét feladatokat: a többi foglyot verni, szivatni, visszalökdösni a sorba, kicibálni a barakkból, stb. Ha erre gondoltál...
2016. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, a zsidó kápókat tudom, hanem akik közvetlen felettük álltak az igazi lágerőrség...
2016. ápr. 18. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
a kápókat elég bajosan lehet őröknek értelmezni szerintem :D
2016. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
zsidó kápó más mint az ukrán őr...
2016. ápr. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!