Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Francia Idegenlégió psziholó...

A Francia Idegenlégió pszihológia tesztjéből kiderülhet hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Feltételezem az kizáró ok ha valaki a saját neméhez is vonzódik egy olyan helyen mint egy hadsereg.

#idegen #francia #légió #Francia Idegenlégi
2016. júl. 17. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért derülne ki belőle? Nem a szexuálitásodat fogják vizsgálni.
2016. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az én édesapám tengerész volt még a rendszerváltás előtt és neki is volt pszihológiai vizsgálata amiből kiderült hogy van benne homoszexuális hajlam de az valami olyan teszt ami azon alapszik hogy mindenkiben van valamennyi százalék neki asszem 10 vagy 20 lett.
2016. júl. 17. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem kizáró ok semmilyen szexuális beállítottság (nyilván legális kereteken belül), szóval emiatt fölös aggódni.
2016. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Értem. Akkor ez olyan, mint a Kinsey-skála? Szerintem nem kell aggódni miatta, főleg ha az apukádot sem piszkálták ezért (gondolom). Ha ez tényleg alkalmazzák, akkor senki sem lesz rajta 100% hetero se 100% homoszexuális.

Amúgy esetleg olvass a neten utána. Én megpróbáltam utánanézni, de nem sok hasznos adatot találtam (egy angol kommentelő azt írja, hogy szolgált ott és nem zavaró tényező), de franciául meg nem tudok.


Lehet, hogy hülyeség: de miért nem kérdezel rá náluk? Dobsz nekik egy emailt és megmondják ők. :D

2016. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért nem kizáró ok szerintem a magyar honvédséghez sem lehet melegként csatlakozni
2016. júl. 17. 21:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
*ezt
2016. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Franciaországban azért jóval elfogadóbbak a melegekkel, mint Magyarországan.

De a magyarok között is legalább biszexek tuti vannak.

2016. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld. Igazán kellemes meglepetés volt hogy egyetlen gyűlölködő válasz sem jött hogy "Minek akarsz te katona lenni az nem b*ziknak való" meg hasonlók
2016. júl. 17. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
A homoszexualitás, és FŐLEG a biszexualitás csak perverzió. Senki nem születik így, te AKARSZ ilyen lenni, vagy pedig ilyenné neveltek.
2016. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Katonai szolgálati időben ígyis-úgyis tilos szexelni, szóval tök mindegy, hogy Józsival vagy Rózsival akarnál kavarni, mindkettő tiltott.
2016. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!