Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nőként önkéntes tartalékos? -...

Nőként önkéntes tartalékos? - Katonai előképzettség nélküli kiképzés alatt mennyire "néznének" ki a férfiak? Nőként hasznos is a kiképzés? És én tudnék bármi hasznot hajtani a Honvédségnek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy a katonáskodásra igazából (pár kiváló nőtől eltekintve), tényleg a férfiak az igazán alkalmasak, de a világban és Európában zajló folyamatokat tekintve veszélyeztetve érzem magamat és hazámat, és sajnos nem teljesen tudom rábízni a helyzetet a mai - tisztelet a kivételnek - elnőiesedő fiú kortársaimra, illetve azt gondolom, hogy a dolgok rosszra fordulása estén "minimálisan képzett/alkalmas nő"-ként is hasznosabb tudok lenni, mint egy rémült teljesen civil és képzetlen ember, vagy egy 30 kilós ecsethajú fiúka.


Az se gond, hogyha kiképzés után csak homokzsákot pakolni hívnak be (civil önkéntesként amúgy is szoktam ilyet, pl. pont árvízkor), de mégis hasznosnak tartanám, ha lenne a hátam mögött minimális katonai képzettség, és akármilyen (akár harcászati, akár nem) feladatban valami hasznot hajthatnék a hazámnak.

(Illetmény nem érdekel, igazából ingyen is vállalom, mert munkámat és tanulmányaimat nem akadályozná. Katonai karrierre sem akarok törni, és a férfiaktól meg hivatásosoktól sem várom az ajnározást amiért jelentkeztem, kérdésem inkább arra irányul, hogy "elviselnek-e" maguk között abban a 25 napban.)



2016. okt. 23. 13:45
 1/8 szántóvető ***** válasza:
30%
kurtizánként a hasznodat vennék az biztos.
2016. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, honnan tudod hogy nem egy csúnya, öreg, agresszív, fogatlan nepáli vendégmunkás vagyok jó erőnléttel? :D
2016. okt. 23. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Kizárt, hogy nő legyél. Olyan mértékű nőellenességet, ami a kérdésben elhangzott, csak egy férfi tud produkálni.
2016. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
33%
lukad van ami férfiak között mindenképp említésre méltó.a napi betevőd mindig meglenne.de a viccet félretéve,a 25 napos kiképzés említésre méltó,a semminél mindenképpen több.ha erre van igényed(..)akkor jelentkezz bátran.
2016. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Ne aggódj a határra jó leszel menetelni. Van egy ismerősöm aki 50 elmúlt és most ment önkéntes tartalékosnak, 2 héten át egyfolytában lent kell lenni.
2016. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
te nem mehetsz katonának molyember megtiltja neked is! mert ő eltart mindenkit itt fent! csak gyözzük ki várni! amúgy tényleg nem mehetsz oda mert lány vagy és skizófrénáisá vagy soha nem nőlsz fel életed nincs a neten éled de molyember már ezeket le írta neked!
2016. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz önkéntesnek nőként. Nem fognak kinézni. A honvédségben egyébként is egyre több a nő, manapság kevésbé van szükség a nyers fizikai erőre. Ami jól jön az az intelligencia és a kitartás.
2016. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed óta van fejlemény? Engem is érdekelnének a részletek, hogy miként alakult.
2017. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!