Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lány katona, közgáz végzettség...

Lány katona, közgáz végzettséggel, szanitécnek?

Figyelt kérdés
Most már mindegy, mert leérettségiztem egy közgáz suliba, de most meggondoltam magam és szeretnék egészségügyis katona lenni (szanitéc). Remélem még nem késő :( Az elit alakulat és többi háborús filmben tetszett meg ez a hivatás és szeretnék gyógyítani, ápolni sérülteket, betegeket. Minden információ jól jönne: mi a követelmény, stb stb.
2010. jún. 7. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Végre egy lány aki nem a romantikacsatornákat bámulja, hanem a háborús filmeket!
2010. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

"Az elit alakulat és többi háborús filmben tetszett meg ez a hivatás és szeretnék gyógyítani, ápolni sérülteket, betegeket."


Ezt úgy írod, mintha éppen háború lenne. Mégis hol akarsz gyógyítani katonai sérülteket, betegeket? A laktanyában beragasztani ragtapasszal a katona lábát, mert feltörte a bakancsa? Inkább keress olyan foglalkozást amivel mész is valamire. Vagy ha katona akarsz lenni akkor katonai egyetem.

2010. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ide egyetem.Felvétel folyamatban van a katonaságnál,szépen besétálsz,és megmondod hogy katona akarsz lenni,és nem betegápoló,mert nincsenek harci sérültek,hanem hivatásos katona.Aztán nyugodtan kimehetsz külföldi szolgálatokra,pl.Afganisztánba.
2010. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

hivatásos katona nem lehet így csak szerződéses katona, mellesleg elég kemény szűrés van külföldi misszióknál.

Itthon meg katonáskodhat alamizsnáért.


Fiatal még a kérdező, kérlek szépen tanulj, hidd el megéri. A katonaságból nem fogsz megélni, nem egy kalandfilm ez, az nem az Elit Alakulat.

2010. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül itt lennék ápoló, hanem külföldön ahol szükség van rá.
2010. jún. 7. 22:09
 6/16 A kérdező kommentje:
22:06 lehetséges... ha nem ez akkor majd sürgősségis egy kórházban. De mindenképpen hasonló munkát szeretnék.
2010. jún. 7. 22:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor bocs,kissé elírtam:)De a lényeg,h jól jársz ha katona leszel,mert biztos pénz,adnak lakást vagy fizetik az albérleted,ajándékpénzek,juttatások,stb,szval ez összességében nem rossz..és itthon nem sok mindent kell csinálni érte.
2010. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

semmit nem adnak, honnan kapnál már lakást??? vesznek neked egyet? ugyan már

Tanulj.

Kórházban a sűrgösségin pedig nem a "Vészhelyzet" c. sorozat van igazából.

De dicséretes hogy vonz az eü. Csak nehéz megélni belőle.

2010. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát pedig nem gyengén meg lehet élni a Honvédségnél...
2010. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a lényeg., hogy valami pörgősebb munka legyen eü területen. Tehát ne az, hogy "xy köhögjön rám, jó akkor ezt meg ezt vegye be", hanem valami aminél gyors döntést kell hozni, gyorsan kell cselekedni. A sürgősségin tudom, hogy nem a Vészhelyzet megy, van ismerősöm akinek ez a munkája szóval tudom mi a helyzet ott. A kereset mellékes, persze megtudjak belőle élni és ne csak kenyérre meg vízre fussa, de azért szeressem is csinálni.
2010. jún. 8. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!