Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Reális szerintetek a covid...

Reális szerintetek a covid statisztika?

Figyelt kérdés

[link]


ezt az oldalt szoktam nézni, de lényegében mindegy is.


Én valahogy nem tudom elhinni, hogy egy túlzsúfolt, világ legszegényebb országa szintű bangladesben ugyan annyi covid fertőzött, és fele annyi halott van, mint Magyarországon. És azért itt midenki maszkot visel boltokban, tömegközlekedséen stb. Ott meg nem is érdekli őket.


De rengeteg ilyen ország van még a listán



2021. márc. 20. 08:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Igen, már rájöttem, hogy ezt a taktikát követed :)
2021. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ezek után mindenképpen törölni kéne ezt a felhasználót, hiszen egyértelműen csak a provokáció volt a célja, amikor általam a 17-es válaszban bizonyítottan valótlan és provokatív dolgokat írt le.

Ja, ha valakinek nem világos, a második idézetben természetesen koronavírusos betegségről van szó.

Érdekesség, hogy ugye azt mondja, ahol a korona alap-és kísérőbetegség nélkül gyilkolt, ott tekintik igazán egzaktul a koronát a haláloknak. Ezzel nem teljesen értek egyet: ha valakinek volt egy alapbetegsége, de a korona nélkül ezzel még évekig élt volna, akkor nem kéne relativizálni a korona felelősségét.

De a statisztikákon ez úgysem látszódik meg, szóval mindegy.

2021. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
LOL, hát te nem vagy semmi, trollocska :DDD Mennyit fizetnek azért, hogy ilyen szinten megalázd magad? Megéri legalább?
2021. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Ide mindenki azt ír, amit akar!
2021. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!