Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bill Gates a TED SHOW-ban...

Bill Gates a TED SHOW-ban valóban ezt mondta az oltásokról?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom, hogy vagyok konteo hívő, ezért is kérdezek. A FB-on osztották meg ezt a videot, amiben nem egy konteos beszél, hanem a Szabad Európa rádió műsorvezetője egy jeles jogász. Nem egy noname konteos.


Azt mondja, hogy valamilyen TED SHOW-ban Bill Gates azt mondta, hogy 2010-ben arról beszélt, hogy világméretű oltási programot kell végrehajtani, amely egészségügyi célokat szolgálna és 10-15%-al tudná csökkenteni a világ népességét. https://www.youtube.com/watch?v=0o8RTMAQboo


Ezek elég kemény szavakat jelentenek. Mivel elmondta a szakértő, hogy mikor és hol mondta ezért gondolom nem nehéz ellenőrizni. Én nem találom ezt neten. Megtenné valaki hogy megteszi? Jó hír a konteosoknak, hogy habár azt hiszik mindenkinek baja lesz az oltástól, de ez csak 10-15% lesz, ha igaz amit Bill beszél



2021. aug. 1. 16:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanez a többi országra lebontva! (until 2025)


[link]

2021. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
73%
10 kérdezz meg egy ügyvédet, azzal, hogy hozzájárulsz, hogy beadasd, azzal minden felelősség a tied. Persze, hogy nem írják oda a mellékhatásokat, és azt se tied a felelősség, senki nem adatná be magának. Egyik kötelező oltásnál se kell aláírni hozzájárulsz az oltás beadásához, mert nem kell a hozzájárulásod, Mert kötelező, és nem érdekli őket akarod e, picit gondolkozol egyértelmű.
2021. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
19%

#12

Kizárt. Azzal, járulsz hozzá, hogy minden felelősség a tiéd, ha az egyértelműen le van írva, pl.: "Aláírásommal hozzásjárulok, hogy tudomásul vezsem, hogy az oltás mellékhatásaiért a gyártó, az orvos és az állam felelősséget nem vállal, minden felelősség az engem terhel _______________"


"Egyik kötelező oltásnál se kell aláírni hozzájárulsz az oltás beadásához, mert nem kell a hozzájárulásod"

Így van. Ha egyszer kötelező, akkor miért kellene aláírnod, ha egyszer kötelezve vagy rá? A koronavírus oltás nem kötelező, tehát ebben esetben kell a hozzájárulásod a beadáshoz. Nem tudom ezen mit kell gondolkozni, egyértelmű volt eddig is.

2021. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%
13 as Szerinted mi másért kéne hozzájárulnod? Mi másért kérnék a hozzájárulásod? De hát hidd azt, hogy a te döntésedért más vállal felelősséget. Nekem mindegy nem akarlak én meggyőzni róla. Még a kötelező oltásoknál, is ha baj volt, kész procedúra a bizonyítás, pereskedés, de innentől, hogy te kérted, ki van zárva, hogy jogi úton érvényt szerezz bárminek. olvass Andersent, neki jobb meséi vannak, mint amiről álmodozol itt.
2021. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
15%

#14

Hogy igazold, hogy a saját akaratodból történik az oltás beadása. Milyen bizonyításról, meg pereskedésről beszélsz? Ha valóban hozzájárulnál, hogy tiéd minden felelősség, akkor bizonyítani sincs mit eleve.


"Az Európai Bizottság által kötött szerződések a felelősségvállalás kérdéséről is rendelkeznek, és az uniós joggal összhangban a koronavírus-vakcinákra ugyanazok a felelősségvállalási szabályok vonatkoznak, mint más termékekre. A Bizottság hivatalos oldalán található tájékoztató szerint a termékfelelősségre vonatkozó uniós szabályokkal összhangban a felelősség továbbra is az adott vállalatot terheli."

2021. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
de jó hogy ma kommenteltem ehhez a kérdéshez és törölték-pedig igazat irtam
2021. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

#16

Mit írtál?

2021. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a nettó baromságot. B. Gates nem azt mondta, hogy a vakcinák lecsökkentik a népességet 15%-al, hanem amennyiben javul a közegészségügy a fejletlenebb országokban, azaz lesznek elérhető oltások, szexuális felvilágosítás, jó munkaerő, akkor 15%-al csökkenhet a túlszaporodás. Hogy miért segíthetnek ebben az oltások? Az alsó 10 000-nek világszinten nincs hozzáférése az oltásokhoz, vagyis ha 5 gyerekből 3 meghal kanyaróban, akkor minden bizonnyal ismét születni fog 3 gyerek, de ha mind az 5 megmaradna, akkor nem születne még + 3.

Ilyen egyszerű.

2021. aug. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
36%
Még annyit hozzátennék, hogy egy családban legalább dupla annyi csecsemő születik meg, mint amennyi az oltások hiányában elhalálozott.
2021. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%

Ez valóban egy kontextusból kiragadott részlet, ebben igaza van az #5-nek.

Viszont az, hogy BG mit mond a nyilvánosság előtt és mit gondol/tervez, egyáltalán nem biztos, hogy ugyanaz. Amit az #5 leírt, az a hivatalos verzió, a "racionális magyarázat", amivel az oltások szükségességét el akarja fogadtatni az emberiséggel (és nem mellesleg a vagyonát, befolyását tovább növelni), de nem kizárt, hogy az az igazi terv, amit a "konteósok" felvázoltak.

Én nem tudom, mit gondoljak erről az emberről. Vagy síkhülye/elmebeteg, aki azt hiszi, ilyen pofonegyszerű a dolog: oltsunk be mindenkit, és akkor majd a nagy népsűrűségű országokban az egyszerű emberek tömegei hirtelen ráeszmélnek, hogy elég nekik 1-2 gyerek a családban, és puff, népességnövekedés és globális CO2 kibocsátás egy füst alatt megoldva. (Azért nézzük meg Kínát is, mennyire jött be nekik az egygyerekes politika hosszabb távon, milyen demográfiai hatásai voltak.) Vagy nagyon is dörzsölt és mérhetetlenül kapzsi, olyan ember, akit nem érdekel, ha milliók halnak vagy betegednek meg az általa propagált oltásoktól, csak dőljön a pénz, közben pedig őt ünnepeljék, mint az emberiség megmentőjét. Inkább az utóbbira hajlok, esetleg mindkettő együtt.

"Jó hír a konteosoknak, hogy habár azt hiszik mindenkinek baja lesz az oltástól, de ez csak 10-15% lesz, ha igaz amit Bill beszél" - Én annyira nem nyugodtam meg, jelenleg a világ népességének 14.8%-a van beoltva...

2021. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!